Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 186 Mai Wei Di Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 186 Mai Wei Di Huang Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 186 Mai Wei Di Huang Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při dlouhodobém suchém pokašlávání, suchém kašli s žilkami krve, častých infekcích a snížené imunitě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 186 Mai Wei Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Celistvost kovového štítu pomáhá zlepšovat stav organismu při dlouhodobém suchém pokašlávání, suchém kašli s žilkami krve, častých infekcích a snížené imunitě.

Formule zlepšuje imunitní odolnost, zejména při recidivujících zánětech dýchacích cest či alergiích a posiluje energetický okruh ledvin a plic.

Směs se užívá v případě dětské podrážděnosti a nesoustředěnosti až hyperaktivitě, poruchách spánku u dětí, opožděném tělesném nebo duševním vývoji v dětském věku. Dále směs pomáhá při zhoršené imunitě s častými infekcemi dýchacích či močových cest, suchém kašli či pokašlávání a pokašlávání při dlouhém mluvení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 4 kuličky. Doba podávání je 3 měsíce. U dětí s narušenou imunitou se podává vždy v období klidu, při infekcích se vynechává a nasazuje se s jejich odezněním. U malých dětí se doporučuje kuličky nadrtit a podávat rozpuštěné v tekutině či s jídlem.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Jam čínský, Dřín lékařský, Pornatka kokosová, Ofiopogon japonský, Pivoňka polokřovitá, Žabník orientální, Klanopraška čínská

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.