Bodhileaf

Tibetské vonné tyčinky Bodhileaf jsou vyráběny tradičními metodami a poskytují vysokou kvalitu a pomalé uvolňování vůně při hoření. Starodávná moudrost budhistického léčebného systému a delikátně vyvážená kompozice vonných tyčinek zajišťují skvělé účinky a jedinečnou vůni. Všechny tyčinky jsou přírodní, neobsahují umělé látky, chemikálie ani další škodlivé ingredience.

Značka pro výrobu vonných tyčinek používá pouze ty nejkvalitnější vonné esence a esenciální oleje. Vybírá je po celém světě tak, aby dosáhla maximálně aromatického zážitku bez kompromisů na přírodním složení tyčinek. Hlavním cílem je také ekologicky přívětivá výroba a odpovědné hospodaření, často je využíván nákup ingrediencí skrze Fair Trade. Část zisku prodeje je věnována na humanitní pomoc uprchlíkům z Tibetu.

Tibetské vonné tyčinky jsou vyrobené ze směsi horských bylin, vonných olejů a vonných dřev o délce 20,5 cm a neobsahují bambusovou štěpinu. Tento 100% přírodní produkt neobsahuje žádné toxické ani umělé přísady a ani jiné komponenty živočišného původu. Vyberte si svou vůni a dopřejte si tradiční relaxaci až z Tibetu.

Od této značky jsou zobrazeny 3 produkty.

Filtry a parametry produktů:

Složení