DULCIA natural

DULCIA natural je přírodní kosmetika založená na bázi rostlinných a bylinných extraktů, kvalitních esenciálních olejů, vzácné růžové vody a aloe vera. Vznikla z rodinné tradice bylinkářství a mastičkářství, která se přenáší z generace na generaci. A co více - každý člen týmu DULCIA natural se může pyšnit svými bylinkářskými kořeny. Kvalitní receptury jsou vytvářeny na základě dochovaných spisů o léčitělství, ale také na základě osobních požadavků. Mottem značky je „Život, láska a víra v sílu přírody je to nejcennější, co v naší kosmetice najdete“ .

DULCIA natural přináší to nejlepší z minulosti se současnými věděckými poznatky a vymoženostmi moderního světa. Receptury jsou poskládány a umíchány na základě vědomostí z aromaterapie, a tak aktivní složky krémů tvoří zejména esenciální oleje a také rostlinné esence, které jsou získávány destilací páry nebo lisováním za studena. Tak, aby bylo zachováno funkční spektrum aktivních složek rostliny, které tak může být až 200x silnější než v přirozeném stavu rostlinky. V kosmetice DULCIA natural nenajdete umělá barviva, parabeny či palmový olej a ani destilovanou vodu, která se z pokožky rychle vypařuje a způsobuje pak její nadměrné vysušování.

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
242 Kč
Zvláčňující mastička pomáhá při různých typech zapařenin, akné či oparech. Je vhodná na velmi jemnou pokožku a podporuje její správné funkce.   
620 Kč
na pleť s UV ochranou SPF 30 poskytuje ochranu před spálením, předčasným stárnutím buněk a ztrátou přirozené kožní imunity. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně mastné, aknózní a citlivé.
168 Kč
Konjaková houba pro čištění a odličování pleti jemně masíruje pleť a napomáhá vyrovnávat pH pokožky. Odstraní všechny nečistoty a zanechá pokožku čistou a rozzářenou.
315 Kč
Jemný hojivý balzám na bolavé a přecitlivělé bradavky podrážděné v průběhu kojení pokožku zpevní, regeneruje, hydratuje a podpoří její elasticitu.