Good Clean Love

Good Clean Love je značka pocházející z USA, která přináší revoluci sexuálního zdraví a ženské intimní hygieny. Od roku 2003 pomáhá Good Clean Love ženám zvyšovat jejich sexuální potěšení a zlepšovat reprodukční zdraví, a to vše bez toxických látek, jako jsou petrochemikálie či parabeny, které se nacházejí ve většině lubrikantů a produktů pro ženskou hygienu.

Good Clean Love je první společností, která vyvinula organické lubrikační gely, které byly ve studii National Institutes of Health (NIH) označeny za nejbezpečnější lubrinkanty na trhu. Ve spolupráci s vědci z Johns Hopkins University vyvinuli Bio Match ™, revoluční vzorec v Good Clean Love produktech pro ženskou hygienu a vaginální péči, který odpovídá optimálnímu vaginálnímu pH

Good Clean Love využívá pouze nejbezpečnější přírodní ingredience a kdykoli je to možné - v organické kvalitě. Formulace produktů jsou založeny na nejnovějším vědeckém výzkumu sexuálního zdraví a ženské hygieny - proto patentované produkty Bio Match vyvažují pH a lubrikanty jsou stoprocentně isoosmotické. To znamená, že nepoškodí vaginální tkáň, což je rozdíl od mnoha běžných produktů osobní hygieny, které jsou dnes na trhu.

A nakonec jedna zajímavost:

V roce 2008 financoval National Institutes of Health (NIH) vědeckou výzkumnou studii, která zkoumala přenos pohlavně přenosných chorob a HIV mezi sexuálními partnery. V rámci studie vědci přezkoumali organický lubrikační gel společnosti Good Clean Love spolu s dalšími, dobře známými lubrikanty. Organický lubrikační gel Almost Naked Good Clean Love byl jediným produktem, který byl isoosmotický nebo téměř identický s přirozenými ženskými sekrety. Naproti tomu zjistili, že konvenční lubrikační gely na bázi petrochemikálií jsou hyperosmolární a způsobují trvalé problémy s vaginální rovnováhou.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení