KIT & KIN

KIT & KIN je britská značka, která vyrábí produkty pro maminky a děti za použití pouze přírodních, ekologických a udržitelných přísad. Značka byla založena v roce 2017 Emmou Bunton (bývalá zpěvačka skupiny Spice Girls, která je nyní velvyslankyní dobré vůle UNICEF a především maminka dvou dětí) a Christopherem Money. Ten má více než 15 letou zkušenost s vývojem produktů pro ty nejmenší. Inspirací pro vznik značky KIT & KIN byly děti Emmy, které již od mala trpěly ekzémem. Z toho důvodu hledala produkty, které jsou bez přidaných chemických látek, které představují potenciální zdroj podráždění, alergií a právě ekzémů. Za poměrně krátký čas svého působení na britském trhu získaly výrobky mnoho ocenění a zařadily se tak mezi jedny z nejvyhledávanějších ekologických a přírodních produktů.

Pomocí organiazce World Land Trust pomáhá značka KIT & KIN financovat deštné pralesy a udržovat tak nepostradatelný ekosystém. který nám poskytuje čerstvý vzduch a bezpečné útočiště pro některé z nejzranitelnějších živočichů na světě. 

V sortimentu naleznete hypoalergenní plenky, ubrousky a šetrnou kosmetiku. Produkty jsou klinicky a dermatologicky testovány.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typy pokožky