Klara Rott

KLARA ROTT je česká firma vyrábějící výjimečnou bio kosmetiku z čistě přírodních ingrediencí z celého světa. Jako jediní v Česku si sami vyrábí bio květinové vody neboli hydroláty, a to v několikanásobně vyšších koncentracích než je na trhu běžné. Sami si vyrábí i všechny bio bylinné extrakty, kterých má na 40. Všechny používané suroviny, u nichž je to možné, mají bio certifikaci.

Několik let spolupracovali na vývoji kosmetiky vhodné i pro problematickou pleť s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí, než našli vyvážené kombinace, které skutečně pomáhají pleti zbavit s obtíží.

Do své pečující pleťové kosmetiky nepřidává vodu, ale základ tvoří právě její silné bio hydroláty. Nepoužívá žádné syntetické látky, silikony, parabeny, parfemaci ani žádné konzervanty. Vyvinula vlastní samokonzervační systém složený pouze z bylinných extraktů a laktobacilů, který jí udrží produkty čerstvé minimálně jeden rok. Unikátní dvousložková aplikace jejich přípravků přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti.

 

Filtrovat produkty
Složení