Prohlédněte si vaše seznamy přání

Klasek Tea

Klasek Tea již léta dováží čerstvé čaje z Darjeelingu, ale i dalších míst. V sortimentu si můžete vybrat různé druhy, včetně jemného práškového čaje Matcha. A nemusíte se přitom omezovat pouze na jednodruhové čaje, v nabídce jsou i různé směsi, které vznikají exkluzivně pod hlavičkou Klasek Tea.

Klasek Tea nabízí nejen černé čaje z Darjeelingu, ale i zelené čaje z Japonska či Koreje. Nechybí ani tolik oblíbený matcha, k němuž si můžeze pořídit i nejrůznější příslušenství, které z obyčejného šálku čaje vykouzlí nevšední rituál. V Klasek Tea se zaměřují také na čajové směsi, které si sami míchají z dobře známých a prověřených surovin, aby vám mohli nabidnout jen ten nejlepší požitek z čaje. Nechybi ani různé dárkové sady, z nichž zaplesá srdce nejednoho čajomila.

Filtrovat produkty
108 Kč
Sypaný japonský čaj Bancha obsahuje velké čajové lístky, které na keřích vyráží po první sklizni. Lehká chuť s hořkými podtóny povzbuzuje činnost zažívacího traktu.
223 Kč
Tento zelený čaj typu sencha má čerstvou, lehce praženou chuť připomínající oolong. Obsahuje málo kofeinu, a je tak vhodný i k večernímu popíjení a mohou si ho dopřát i starší lidé nebo malé děti.
 
Připravte si tradiční indický nápoj, který vás povzbudí a zahřeje. Spojení černého čaje, kardamomu, zázvoru, hřebíčku, skořice a bílého pepře doplněné mlékem a medem rozmazlí vaše chuťové pohárky.
 
Zelený japonský čaj Matcha Inspiration je skvělým zdrojem vitaminů, minerálních látek a vlákniny. Je vhodný jako přísada do domácích zmrzlin, koktejlů a dalších sladkých pokrmů.