Prohlédněte si vaše seznamy přání

Knihy

Zajímáte se o výrobu domácí kosmetiky? Potřebuje vaše tělo detoxikaci? Změnu stravy? Chcete se dozvědět více o aromaterapii? Nahlédněte pod pokličku těch nejzajímavějších knižních publikací, které pro vás BiOOO.cz pečlivě vybírá.

Filtrovat produkty
240 Kč
Kniha Dobrý zrak bez brýlí se věnuje poruchám zraku a možnostem jeho zlepšení. Zajímá vás, co můžete pro zdraví svých očí udělat vy sami? Jednoznačnou odpověď najdete v Libermanově stěžejním díle.
Výprodej
335 Kč
Zánět je často podceňovaným problémem, který bývá příčinou různých chronických a civilizačních onemocnění, která se projevují například únavou, vyrážkami, alergiemi a podobně.
599 Kč
Bohatě ilustrovaná kniha vás na svých stránkách zasvětí do voňavého světa vykuřovadel, která představují dlouhodobou tradici a současně i způsob pro návrat moderního člověka k přírodě i víře.
Výprodej
365 Kč
Jak se v dnešní uspěchané době naučit poslouchat své vnitřní hodiny a žít tak dlouhý život bez potíží? Přesně o tom se dočtete v této publikaci.
Výprodej
319 Kč
David Frej vyvrací mýty o škodlivosti tuků a vysvětlí vám, proč je cholesterol zdraví prospěšná látka. Seznámí vás se zdravými tuky i s tím, jak si sestavit denní režim.
Výprodej
 
Kniha Davida Freje a Jiřího Kuchaře vás seznámí s tím, jak správné pečovat o střeva, která jsou základem našeho zdraví. Pojednává nejen o stravě, ale také probiotikách či orgánových hodinách.