Mama Bamboo

Produkty Mama Bamboo jsou šetrné k životnímu prostředí, kvalitní a bezpečné pro vás i vaše miminka. Navíc jsou hypoalergenní a vhodné i pro mimořádně citlivou dětskou pokožku. Hlavní surovinou výrobků je moso bambus, který je skvělý v odvádění tepla, je prodyšný a má velké absorbční schopnosti. Všechny tyto vlastnosti pomáhají předcházet vyrážce a opruzeninám. Bambusové vlákno je neuvěřitelně jemné k pokožce kojenců a výrobky Mama Bamboo neobsahují žádné dráždivé látky, ani parfemace, nejsou běleny chlorem.

Součástí plenek Mama Bamboo jsou pružné zadní panely a nohavičky, které ulehčují práci s plenou a přitom zabraňují únikům. Plenky mají vysokou absorpční schopnost, díky pětivrstvému složení. Vložka a obal plen jsou vyrobené ze 100% kompostovatelného materálu na rostlinné bázi. 

Značka Mama Bamboo získala již nekolik ocenění - „Nejlepší funkčnost“ jednorázové plenky od Mother & Baby , Absolut Mama vyhlásila Mama Bamboo v kategorii Everyday Essentials jako nejlepší značku plen a ubrousků nebo také Nejlepší ekologický produkt a Nejlepší nová ekologická značka roku 2019.

 
Filtrovat produkty
Certifikáty