okoNORM

Německá společnost ökoNORM je již od svého prvopočátku loajální svému základnímu principu ve vývoji ekologicky šetrných produktů, které mají při jejich výrobě, používání a likvidaci co nejmenší dopad na životní prostředí a lidské zdraví. Zakladateli značky ökoNORM je Ellen Schahn a Albert Krohn, kteří k ekologii měli vždy blízko. Aktivně se zabývali ochranou životního prostředí, občanskými iniciativami a sociální politikou. Osvojili si sdílení společných zájmů a spolupracovali v ekologicky zaměřených společnostech.

Samotná historie ökoNORM se začala psát v roce 1989 ve Frankfurtu. V té době totiž Ellen a Albert přišli s dnes již legendárními „nawaro finger paints“ - s přírodními prstovými barvami z obnovitelných zdrojů! V současné době nabízí společnost již širokou škálu školních a volnočasových potřeb...co je však nejdůležitější, je to, že při vývoji a dalších inovacích svých produktů myslí vždy na svou filozofii: Vyrábět vysoce kvalitní, ekologické a netoxické produkty vyrobené z udržitelných zdrojů.

Výrobky společnosti ökoNORM splňují nejvyšší ekologické a kvalitativní požadavky. Odhodlání a důslednost ve vývoji produktů z obnovitelných surovin („nawaro“) byly uznány a oceněny spotřebitelským časopisem ÖKO-TEST. Od roku 1997 sídlí ökoNORM v klidné a ekologicky čisté vesničce Dedeleben v Sasku-Anhaltsku v budově bývalého cukrovaru. Dnes je ökoNORM malá inovativní manufaktura, která klade důraz na zdraví lidí stejně jako na životní prostředí.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-