OSTE

Zakladatelkou české značky OSTĒ je Hana Phamová, která se narodila v německém Osterburgu, odkud s rodinou zamířila do Ostravy, kde vyrůstala a objevila tradice kosmetiky Made in Czech. Počáteční písmena těchto měst, která jsou úzce spjata se zakladatelkou, zapostila kořeny této značky. Písmenko Ē na konci je spojovníkem mezi dvěma kulturami, českou a vietnamskou. Ve starofrancouzštině znamená oster odstranit. To znamená, že z kosmetiky odstranili vše, co do ní podle OSTĒ nepatří. Žádné nadbytečné ingredience, plané sliby ani prázdná hesla. Jen čistá harmonie mezi přírodou a moderním životním stylem. 

Hana Phamová se začala zajímat o přírodní kosmetiku, protože k ní měla díky své mamince vždy blízko. Nemohla však na trhu najít nic, co by odpovídalo jejím představám o přírodní funkční kosmetice. V následujících letech si pohrávala s kombinacemi dvou typických vietnamských ingrediencí - kokosem a rýží, a započalo první vyvíjení, testování, ladění a dotváření produktů.

 

OSTĒ vyvíjí a vyrábí produkty s maximální zodpovědností, úctou a láskou. Základní surovinou jejich výrobků je panenský kokosový olej, který je vždy v BIO kvalitě. Využívají maximálně přírodní látky, v případě nutnosti využití chemické či syntetické přísady na tuto skutečnost vždy upozorňují a vybírají tu nejšetrnější variantu. Žádné výrobky nejsou testované na zvířatech.

Filtrovat produkty
Složení