Salvest

Salvest - to je estonská značka s již dlouholetou tradicí. Sortiment společnosti je opravdu rozsáhlý - my jsme se rozhodli pro skvělé, ingrediencemi vymazlené dětské příkrmy v různých podobách. Můžete tak u nás nalázt smoothie a různé ovocné či zeleninové pyré. Je již na vás, co svému malému labužníkovi vyberete! Navíc všechny suroviny, které v příkrmech neleznete pochází z lokálních zdrojů. Kvalitu výrobků zajišťuje certifikace kvality ISO 9001: 2015 a mezinárodní norma pro bezpečnost potravin IFS.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Produktové řady
Složení
Cena
-
46 Kč
pro děti od ukončeného 4. měsíce obsahuje 100% švestkové pyré v BIO kvalitě. Bez přídavku cukrů, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry v ovoci.
36 Kč
s BIO dýní je určený pro děti od ukončeného 4. měsíce. Umožňuje snadnější přechod na pevnou stravu. Vyvinuto pro potřeby citlivých bříšek.
147 Kč
pro děti od ukončeného 12. měsíce obsahuje malinové a jablečné pyré v BIO kvalitě. Velké balení je ideální k přípravě snídaní, jako přísada do ovesných kaší nebo jako pomazánka na palačinky.
100 Kč
pro děti od ukončeného 4. měsíce obsahuje 100% hruškové pyré v BIO kvalitě. Velké balení je ideální k přípravě snídaní, jako přísada do ovesných kaší nebo jako pomazánka na palačinky.
 
s BIO batáty je určený pro děti od ukončeného 4. měsíce. Umožňuje snadnější přechod na pevnou stravu. Vyvinuto pro potřeby citlivých bříšek.
 
pro děti od ukončeného 4. měsíce obsahuje 100% mangové pyré v BIO kvalitě. Velké balení je ideální k přípravě snídaní, jako přísada do ovesných kaší nebo jako pomazánka na palačinky.