Song of India

Společnost Expo India je rodinná firma s dlouholetou historií. Byla založena roku 1932 v indickém městě Delhi a v současnosti se jedná o jednu z největších společností pro výrobu a export přírodních bylinných produktů jako jsou oleje, parfémy, vonné tyčinky a velké množství dalších zajímavých artiklů. Filozofií firmy je výroba přírodních produktů založených převážně na síle aromaterapie za použití čistých esenciálních olejů.

Základy této úspěšné společnosti položil roku 1932 Jagdamba Prashad Matur, který založil maličkou firmu zaměřenou na výrobu přírodních parfémů, jejichž receptury sám vymyslel. Důraz kladl hlavně na čistě přírodní složení. Nikdy neměl v plánu ze svého podniku vybudovat mezinárodní společnost, dělal vše spíš pro svou rodinu. Všechny receptury předal svému synovi, který pokračoval ve vedení firmy a začal s modernizací a rozšiřováním výroby.

Když se v Indii v šedesátých letech začal rozvíjet turismus, vzrostl zájem o lokální produkty a firma se začala velmi rychle rozvíjet. V současnosti stojí v jejím čele čtyři sourozenci, vnoučata zakladatele Jadamby Prashada, a s láskou dál pečují o dědictví svých předků.

Filtrovat produkty
Složení