/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya 220 ml

Elixír Punarasawaya č. 16 Siddhalepa je v ájurvédě tradičně používán pro podporu jater, sleziny a ledvin. Je vhodný při zadržování vody v těle, při natékání nohou a jiných částí těla. Napomáhá udržovat játra a ledviny zdravé, pomáhá při jejich onemocněních a působí také preventivně proti jejich vzniku. Nedoporučuje se však v případech, že jsou játra a ledviny zničené působením alkoholu. Životní energie úzce souvisí se zdravotním stavem ledvin. Pro dostek síly a vitality je tedy velmi důležité udržovat tyto orgány v co nejlepším stavu.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly. Ředkev setá je vynikajícím prostředkem při žaludečních a žlučníkových obtížích. Napomáhá také rozpouštění ledvinových a žlučníkových kaménků. Je zároveň mírným projímadlem. Má diuretické účinky a pomáhá usnadňovat vylučování přebytečné vody při jejím zadržování v organismu.

Rostlina Boerhavia Diffusa je vynikající při problémech s močovým ústrojím a jaterních onemocněních, jako je například žloutenka. Napomáhá také zmírňovat příznaky dny a přináší úlevu oteklým nohám, kloubům a otokům všeobecně. Pomáhá také zvyšovat počet červených krvinek a krevních destiček při chudokrevnosti.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 16 Punarasawaya 220 ml

Elixír Punarasawaya č. 16 Siddhalepa je v ajurvéde tradične používaný na podporu pečene, sleziny a obličiek. Je vhodný pri zadržiavaní vody v tele, na opuch nôh a iných časti tela. Pomáha udržiavať pečeň a obličky zdravé, napomáha pri ich ochoreniach a pôsobí tiež preventívne proti ich vzniku. Neodporúča sa však v prípadoch, kedy sú pečeň a obličky zničené pôsobením alkoholu. Životná energia úzko súvisí so zdravým stavom obličiek. Pre dostatok sily a vitality je teda veľmi dôležité udržiavať tieto orgány v čo najlepšom stave.

Každá z jednotlivých prírodných zložiek má svoju podstatnú úlohu a sú starostlivo vybrané tak, aby sa navzájom podporovali. Reďkev siata je vynikajúcim prostriedkom pri žalúdočných a žlčníkových ťažkostiach. Napomáha tiež pri rozpúšťaní obličkových a žlčníkových kameňov. Je zároveň miernym preháňadlom. Má diuretické účinky a pomáha uľahčovať vylučovanie prebytočnej vody pri jej zadržiavaní v organizme.

Rastlina Boerhavia Diffusa je vynikajúca pri problémoch s močovým ústrojenstvom a ochoreniach pečene, ako je napríklad žltačka. Napomáha tiež zmierňovať príznaky dny a prináša úľavu opuchnutým nohám, kĺbom a opuchom všeobecne. Pomáha tiež zvyšovať počet červených krviniek a krvných doštičiek pri chudokrvnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum, Raphanus Sativus, Solanum Melongena, Boerhavia Diffusa, Tragia Involucrata, Coscinium Fenestratum
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com