/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 17 Asokarishtaya 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 17 Asokarishtaya 220 ml

Asokarishtaya Siddhalepa Ayur elixír č. 17 je určen speciálně pro ženy. Podporuje dobrý zdravotní stav ženského organismu, posiluje dělohu a pomáhá při menstruačních obtížích, jako je nadměrné krvácení a bolest. Harmonizuje ženský organismus a vyrovnává hladinu hormonů. Používá se při problémech výtoků a zánětů dělohy a bolestech v podbřišku.

V ájurvédě se používá také jako prevence proti všem typům rakoviny u žen. Bojuje proti oslabení a chřadnutí ženského organismu, které nastává v období menstruace. Zvyšuje obranyschopnost v imunitním systému u žen a pomáhá k otěhotnění.

Rostlina saraca indica obsahuje látky podobné ženským pohlavním hormonům estrogenům. Tyto účinné látky působí příznivě především na činnost vaječníků, upravují menstruační činnost a usnadňují celkově průběh menstruace. Šabrej kmínovitý čistí krev a zároveň má povzbuzující až afrodiziakální účinky. 

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 17 Asokarishtaya 220 ml

Asokarishtaya Siddhalepa Ayur elixír č. 17 je určený špeciálne pre ženy. Podporuje dobrý zdravotný stav ženského organizmu, posilňuje maternicu a pomáha pri menštruačných problémoch, ako je nadmerné krvácanie a bolesť. Harmonizuje ženský organizmus a vyrovnáva hladinu hormónov. Používa sa pri problémoch výtokov a zápalov maternice a bolestiach v podbrušku.

V ájurvéde sa používa tiež ako prevencia proti všetkým typom rakoviny u žien. Bojuje proti oslabeniu a chradnutiu ženského organizmu, ktoré nastáva v období menštruácie. Zvyšuje obranyschopnosť v imunitnom systéme u žien a pomáha otehotneniu.

Rastlina Saraca indica obsahuje látky podobné ženským pohlavným hormónom estrogénom. Tieto účinné látky pôsobia priaznivo predovšetkým na činnosť vaječníkov, upravujú menštruačnú činnosť a uľahčujú celkový priebeh menštruácie. Šabrej kmínovitý čistí krv a zároveň má povzbudzujúce a afrodiziakálne účinky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Saraca Indica, Saccharum Officinarum, Cyperus Rotundus, Nymphanea Stellata, Cuminum Cyminum
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com