/    /    /    /  

Taoasis Citrusová zahrada, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
221
ks
Bez DPH 183 Kč

Taoasis Citrusová zahrada, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Taoasis Citrusová zahrada potěší jemnou vůní zralého sladkého ovoce, osvěží a příjemně naladí. Povzbuzující vůně citrusových plodů s jemnými tóny květin navodí pohodu a pomůže si maximálně užít chvíle ztrávené doma. Obsažená směs éterických olejů tvoří jemnou dlouhotrvající vůni a současně působí pozitivně na naše smysly, které přenese do teplých letních dnů.

Pokojová vůně v sobě spojuje pouze čisté éterické oleje. Díky tomu má jemnou a přesto krásnou a dlouhotrvající vůni citrusových plodů. Sladká zralá mandarinka a pomeranč se prolínají s nahořklým grapefruitem a jsou zjemněny lehkými tóny květin. Tato sladká a přesto osvěžující vůně se hodí obzvlášť do obývacího pokoje či do pracovny, povzbudí vás a rozproudí energii v těle.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Citrusová zahrada, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Taoasis Citrusová záhrada poteší jemnou vôňou zrelého sladkého ovocia, osvieži a príjemne naladí. Povzbudzujúca vôňa citrusových plodov s jemnými tónmi kvetín navodí pohodu a pomôže si maximálne užiť chvíle strávené doma. Obsiahnutá zmes éterických olejov tvorí jemnú dlhotrvajúcu vôňu a súčasne pôsobí pozitívne na naše zmysly, ktoré prenesie do teplých letných dní.

Izbová vôňa v sebe spája iba čisté éterické oleje. Vďaka tomu má jemnú a napriek tomu krásnu a dlhotrvajúcu vôňu citrusových plodov. Sladká zrelá mandarínka a pomaranč sa prelínajú s horkastým grapefruitom a sú zjemnené ľahkými tónmi kvetín. Táto sladká a napriek tomu osviežujúca vôňa sa hodí obzvlášť do obývacej izby či do pracovne, povzbudí vás a rozprúdi energiu v tele.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/