/    /    /    /  

Taoasis Citrusová zahrada, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
221 Kč
Cena
177
ks
Bez DPH 146 Kč

Taoasis Citrusová zahrada, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Taoasis Citrusová zahrada potěší jemnou vůní zralého sladkého ovoce, osvěží a příjemně naladí. Povzbuzující vůně citrusových plodů s jemnými tóny květin navodí pohodu a pomůže si maximálně užít chvíle ztrávené doma. Obsažená směs éterických olejů tvoří jemnou dlouhotrvající vůni a současně působí pozitivně na naše smysly, které přenese do teplých letních dnů.

Pokojová vůně v sobě spojuje pouze čisté éterické oleje. Díky tomu má jemnou a přesto krásnou a dlouhotrvající vůni citrusových plodů. Sladká zralá mandarinka a pomeranč se prolínají s nahořklým grapefruitem a jsou zjemněny lehkými tóny květin. Tato sladká a přesto osvěžující vůně se hodí obzvlášť do obývacího pokoje či do pracovny, povzbudí vás a rozproudí energii v těle.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Citrusová zahrada, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Taoasis Citrusová záhrada poteší jemnou vôňou zrelého sladkého ovocia, osvieži a príjemne naladí. Povzbudzujúca vôňa citrusových plodov s jemnými tónmi kvetín navodí pohodu a pomôže si maximálne užiť chvíle strávené doma. Obsiahnutá zmes éterických olejov tvorí jemnú dlhotrvajúcu vôňu, a súčasne pôsobí pozitívne na naše zmysly, pomocou ktorých prenesie do teplých letných dní.

Izbová vôňa v sebe spája iba čisté éterické oleje. Vďaka tomu má jemnú a napriek tomu krásnu a dlhotrvajúcu vôňu citrusových plodov. Sladká zrelá mandarínka a pomaranč sa prelínajú s horkastým grapefruitom a sú zjemnené ľahkými tónmi kvetín. Táto sladká, a napriek tomu osviežujúca vôňa sa hodí obzvlášť do obývacej izby či do pracovne, povzbudí vás a rozprúdi energiu v tele.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/