/    /    /    /  

Urtekram Deo kulička crystal růže 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Produktová řada: Urtekram Rose
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN, Ecocert
Hodnocení:
3,3/5 3 hlasy
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Urtekram Deo kulička crystal růže 50 ml

Kuličkový deodorant Urtekram s jemnou vůní růží spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a současně pečuje i o tu nejcitlivější pokožku díky obsahu rostlinných výtažků. Kamenec společně s esenciálními oleji přirozenou cestou brání nadměrnému pocení, aniž by docházelo k ucpávání pleťových pórů či dokonce podráždění pokožky.

Deo roll on je natolik účinný díky obsahu kamence v kombinaci s esenciálními oleji z pelargonie a citronové trávy. Kamenec působí adstringentně, lehce stahuje pleťové póry, a brání tak nadměrnému pocení. V kombinaci s antibakteriálními oleji spolehlivě eliminuje výskyt bakterií způsobujících tělesný zápach. Navíc esenciální oleje chrání pokožku před podrážděním, vznikem drobných zánětů i začervenáním.

Deodorant působí přirozenou cestou, zbytečně neucpává pleťové póry ani nezpůsobuje podráždění citlivé pokožky podpaží. Pouze ničí bakterie vyskytující se v podpaží a způsobující nepříjemný zápach. Pot sám o sobě totiž není cítit, stává se tak až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. Plně tak postačí využít přírodních účinků kamence a esenciálních olejů obsažených v kuličkovém deodorantu.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte rovnoměrně na čistou suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou kůži.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Doporučuji | 1.4.2016 10:19:27 | Lucie

Dlouho jsem hledala deodorant, který by splňoval dva důležité faktory - byl přírodní a fungoval. (Například Lavera či Alverde pro mě nebyly vhodné). Dost se potím, hlavně v létě, kdy kulička můj zátěžový test obstála. Dokonce i v největších vedrech jsem se nemusela přetírat.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin1), Potassium Alum, Xanthan Gum, Pelargonium Graveolens Flower Oil2), Cymbopogon Schoenanthus Oil2), Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Limonene
1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Urtekram Rose

Výrobce

Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Dánsko
www.urtekram-kosmetika.cz