/    /    /    /  

Ecce Vita EV KALCIUM, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
339
ks
Bez DPH 295 Kč

Ecce Vita EV KALCIUM, kapsle 60 ks

Přírodní doplněk stravy EV KALCIUM Ecce Vita s vápníkem a výtažky z indických bylin pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, přispívá ke správnému fungování nervových přenosů a celkové zdravé činnosti nervové soustavy, činnosti svalů a podporuje tvorbu trávicích enzymů.

Pryskyřice z keře commiphora mukul pomáhá tlumit záněty kloubů. Obsahuje také aktivní látky, jež se podílejí na snižování tuku a cholesterolu v těle. Pryskyřice z keře kadidlovníku pilovitého příznivě působí na veškeré osteoartritické projevy, zmenšuje bolesti kloubů a jejich ranní ztuhlost. Oman pravý snižuje vysoký krevní tlak. Indický ženšen dodává energii, podporuje vitalitu a celkově stimuluje organismus.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte dvě tablety dvakrát denně během jídla.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ecce Vita EV KALCIUM, kapsle 60 ks

Prírodný doplnok stravy EV KALCIUM Ecce Vita s vápnikom a výťažkami z indických bylín pomáha udržiavať normálny stav kostí a zubov, prispieva k správnemu fungovaniu nervových prenosov a celkovej zdravej činnosti nervovej sústavy, činnosti svalov a podporuje tvorbu tráviacich enzýmov.

Živica z kríka commiphora mukul pomáha tlmiť zápaly kĺbov. Obsahuje tiež aktívne látky, ktoré sa podieľajú na znižovaní tuku a cholesterolu v tele. Živica z kríka kadidlovníka pilovitého priaznivo pôsobí na všetky prejavy osteoartritídy, zmenšuje bolesti kĺbov a ich rannú stuhlosť. Oman pravý znižuje vysoký krvný tlak. Indický ženšen dodáva energiu, podporuje vitalitu a celkovo stimuluje organizmus.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Uhličitan vápenatý, Kadidlovník pilovitý, Comimphor mukul pryskyřice, Oman Pravý, Withania spavá, Celulózová kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/