/    /    /    /  

Saloos Finská směs 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Finská směs 10 ml

Saloos Finská směs je směs přírodních éterických olejů v vyráběná v lékopisné kvalitě. Tato kompozice je vytvořena tak, aby jednotlivé oleje působily ve vzájemné harmonii a podporovaly své účinky. Finská směs je velice vhodná k inhalaci například pomocí aromalampy.

Jak už název napovídá, Finskou směs můžete také využít při saunování. Umocňuje efekt sauny na tělo i mysl a podporuje celkovou detoxikaci organismu. Tato variace éterických olejů zmírňuje známky fyzického i duševního vypětí a má harmonizační efekt.

Svěží bylinná vůně jalovce a cedru v kombinaci s jiskrným citronem a eukalyptem napomáhá obnovovat vaše zásoby energie, a zmírnit tak příznaky únavy a vyčerpání. Díky podpoře přirozené mikocirkulace ve tkáních zvyšuje vylučování škodlivých látek z těla a přináší celkové uvolnění.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Finská směs 10 ml

Saloos Fínska zmes je zmes prírodných éterických olejov vyrábaná v liekopisnej kvalite. Táto kompozícia je vytvorená tak, aby jednotlivé oleje pôsobili vo vzájomnej harmónii a podporovali svoje účinky. Fínska zmes je veľmi vhodná na inhaláciu napríklad pomocou aromalampy.

Ako už názov napovedá Fínsku zmes môžete tiež využiť pri saunovaní. Umocňuje efekt sauny na telo i myseľ a podporuje celkovú detoxikáciu organizmu. Táto variácia éterických olejov zmierňuje známky fyzického i duševného vypätie a má harmonizačný efekt.

Svieža bylinná vôňa borievky a cédru v kombinácii s iskrivým citrónom a eukalyptom napomáha obnovovať vaše zásoby energie, a zmierniť tak príznaky únavy a vyčerpania. Vďaka podpore prirodzenej mikrocirkulácie v tkanivách zvyšuje vylučovanie škodlivých látok z tela a prináša celkové uvoľnenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz