/    /    /    /  

Ecce Vita Haritaki XL, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 173 Kč

Ecce Vita Haritaki XL, kapsle 60 ks

Originální rostlinné kapsle Haritaki XL Ecce Vita jsou určené pro optimální funkci tlustého střeva. Tento doplněk stravy obsahuje vrcholák tříslovinný, který působí pozitivně na celý trávicí trakt, podporuje zažívání a napomáhá obnově správné peristaltice střev.

Vrcholák tříslovinný je jednou z nejužívanějších bylin v indické ajurvédě. Má svíravé účinky a pomáhá snižovat kaphu, jejíž nadbytek bývá často příčinou nadváhy. Vrcholák nalézá své uplatnění při problémech se zažíváním. Reguluje činnost tlustého střeva, čímž napomáhá odstraňovat zácpu či průjem. Zároveň přispívá k celkovému zlepšení trávení i zažívání a podporuje vstřebávání živin z potravy. Přípravek Haritaki XL zároveň působí dezinfekčně a má pozitivní účinky na stav nervů, pokožky či sliznic.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle 1-2x denně s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Ecce Vita Haritaki XL, kapsle 60 ks

Originálne rastlinné kapsuly Haritaki XL Ecce Vita určené pre optimálnu funkciu hrubého čreva. Tento doplnok stravy obsahuje vrcholiak myrobalanový, ktorý pôsobí pozitívne na celý tráviaci trakt, podporuje trávenie a napomáha obnove správnej peristaltiky čriev.

Vrcholiak myrobalanový je jednou z najpoužívanejších bylín v indickej ajurvéde. zvieravé účinky a pomáha znižovať kaphu, ktorej nadbytok býva často príčinou nadváhy. Vrcholiak nachádza svoje uplatnenie pri problémoch so zažívaním. Reguluje činnosť hrubého čreva, čím napomáha odstraňovať zápchu či hnačku. Zároveň prispieva k celkovému zlepšeniu trávenia aj zažívania a podporuje vstrebávanie živín z potravy. Prípravok Haritaki XL zároveň pôsobí dezinfekčne a má pozitívne účinky na stav nervov, pokožky či slizníc.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) plod extr. 250 mg, kapsle - rostlinná celulóza
i
i

přebal: skleněný
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/