Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Ecce Vita Haritaki XL, kapsle 60 ks

Ecce Vita Haritaki XL, kapsle 60 ks

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Rostlinné kapsle Haritaki XL obsahují haritaki neboli vrcholák, který podporuje činnost střev a vstřebávání živin z potravy. Působí příznivě ale i na imunitu, sliznice či nervový systém.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Originální rostlinné kapsle Haritaki XL Ecce Vita jsou určené pro optimální funkci tlustého střeva. Tento doplněk stravy obsahuje vrcholák tříslovinný, který působí pozitivně na celý trávicí trakt, podporuje zažívání a napomáhá obnově optimální střevní činnosti.

Vrcholák tříslovinný je díky svým všestranným účinkům jednou z nejužívanějších bylin v Indii, kde je známý pod názvem haritaki. Vrcholák nalézá své uplatnění především při potřebě přispět k optimálnímu zažívání. Reguluje činnost tlustého střeva, podporuje střevní peristaltiku a zroveň přispívá k optimálnímu vstřebávání živin z potravy. Vrcholák neboli haritaki příznivě působí i na játra, ale také na vylučovací soustavu. Zároveň podporuje přirozenou imunitu a má pozitivní účinky na stav nervů, pokožky či sliznic.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle 1-2× denně s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10 , 101 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?