/    /    /    /  

Saloos Heřmánek modrý 2 ml

Značka:
Množství: 2 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
250
ks
Bez DPH 207 Kč

Saloos Heřmánek modrý 2 ml

Esenciální olej heřmánku modrého Saloos je všestranně účinný pro celou řadu problémů s trávicím systémem, proti bolestem nebo vysokým teplotám. Protizánětlivé účinky heřmánku přispívají k boji proti nemocem.

Heřmánek působí i proti plynatosti nebo průjmům, snižuje teplotu a uklidňuje naši mysl. Mimo jiné také tlumí svalové a jiné bolesti, působí proti revmatickým potížím. Zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu.

Dávkujte esenciální olej do aromalampy nebo ho použijte při péči o pokožku celého těla. Využijte jeho uvolňující a uklidňující vůni, která prospěje vašemu zažívání a celkovému zdraví organismu.

Vůně esenciálního oleje heřmánek modrý je jemně heřmánková, sladce hřejivá a teple přívětivá.

Použití: Esenciální olej dávkujte v malém množství do aromalampy, sauny, koupele nebo jako přísadu k rostlinnému oleji.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nepoužívejte 100% esenciální oleje přímo na kůži v neředěné koncentraci.

Saloos Heřmánek modrý 2 ml

Esenciálny olej harmančeka modrého Saloos je všestranne účinný pre celý rad problémov s tráviacim systémom, proti bolestiam alebo vysokým teplotám. Protizápalové účinky harmančeka prispievajú k boju proti chorobám.

Harmanček pôsobí aj proti plynatosti alebo hnačkám, znižuje teplotu a upokojuje našu myseľ. Okrem iného tiež tlmí svalové a iné bolesti, pôsobí proti reumatickým ťažkostiam. Zvyšuje celkovú obranyschopnosť organizmu.

Dávkujte esenciálny olej do aromalampy alebo ho použite k starostlivosti o pokožku celého tela. Využite jeho uvoľňujúcu a upokojujúcu vôňu, ktorá prospeje vášmu tráveniu a celkovému zdraviu organizmu.

Vôňa esenciálneho oleja harmanček modrý je jemne harmančeková, sladko hrejivá a teple prívetivá.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz