/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Lavandin 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Lavandin 10 ml

Nobilis Tilia Lavandin je čistá přírodní silice bez jakýchkoliv přidaných syntetických látek, díky čemuž je její účinek na tělo i mysl maximální. Vůně tohoto éterického oleje vás okouzlí svými uklidňujícími levandulovými tóny obohacenými o jemný kafrový nádech. Je více posilující, než levandule a má významnější efekt na fyzickou stránku organismu.

Lavandin je často využíván na záněty dýchacích cest a jeho použití je obzvláště vhodné v obdobích zvýšeného výskytu chřipky a nachlazení. Napomáhá podporovat pročišťování dýchacího traktu, rozpouštění hlenu a celkové uvolnění. Zároveň působí také proti kašli a dalším dýchacím obtížím.

Éterický olej Lavandin má vliv na svalový systém a působí spazmolyticky. Uvolňuje zatuhlé svalstvo a klouby, díky čemuž účinně pomáhá od bolestí. Podporuje krevní oběh a má vliv také na horečku. Lze jej využít také jako podpůrný přípravek v případě močopohlavních infekcí.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz