/    /    /    /    /  

Medikomed Limetka 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
122
ks
Bez DPH 101 Kč

Medikomed Limetka 10 ml

Medikomed Limetka je rostlinná silice z limetek bez přidaných syntetických ingrediencí. Limetka je jedním z vůbec nejoblíbenějších éterických olejů díky své typické jiskrné citrusové vůni, jež dodá vaší domácnosti svěžest a energii. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy.

Esenciální olej z limetky působí velice osvěžujícím dojmem a ihned vás probudí v případě únavy. Má povznášející efekt a zlepšuje náladu. Působí významně na psychiku, podporuje kreativitu a tvořivost. Zároveň zmírňuje příznaky úzkosti či zvýšeného stresu.

Limetka je velice oblíbená také jako součást masážních či koupelových přípravků. Uvolňuje namáhané svalstvo a dodává sílu při fyzickém či duševním vyčerpání. Má také příznivý vliv na správnou funkci trávicího systému a pomáhá při nevolnosti či nechutenství.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantifolia Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový