/    /    /    /    /  

Medikomed Ločidlo 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Medikomed Ločidlo 5 ml

Medikomed Ločidlo je rostlinná silice z ločidla galbanového. Tento keř pěstovaný v Sýrii a Turecku není u nás příliš známý, avšak překvapí vás svými pozoruhodnými účinky na psychickou i fyzickou stránku organismu. Éterický olej z ločidla má příjemnou zelenou vůni s balzamickými tóny.

Esenciální olez z ločidla galbanového je často využíván především v případě rozmanitých psychosomatických obtíží. Je doporučován při záchvatech paniky, příznacích stresu a zklidňuje nervové vypětí. Přináší celkové uklidnění a podporuje relaxaci.

Ločidlo má také vliv při onemocněních dýchacích cest, zejména pak průdušek a hrtanu. Ulevuje při infekčních bronchitidách a odstraňuje dráždivý kašel. Má příznivý vliv při poruchách trávení a zmírňuje bolesti namáhaného svalstva či žaludeční křeče.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné