/    /    /    /  

Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules

Značka:
Množství: 90 kapslí, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 40 kapslí / 330 Kč
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
985
ks
Bez DPH 857 Kč

Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules

Kapsle s práškem z mastichy Chios GMGA jsou skvělým pomocníkem při zažívacích obtížích, nechutenství i žaludečních vředech. Čistá masticha obsahuje množství antibakteriálních látek, které harmonizují zažívání, působí proti gastritidě a ulevují od pálení žáhy i plynnatosti.

Masticha je s oblibou využívána pro své blahodárné účinky na trávicí trakt, který harmonizuje a podporuje jeho správnou činnost. Při dlouhodobém užívání antibakteriální látky obsažené v pryskyřici slouží jako podpůrná léčba žaludečních vředů a současně slouží i jako prevence jejich opětovného návratu. Masticha totiž působí proti bakteriím Helicobacter Pylori, které způsobují nejenom výskyt vředů, ale i gastritidy a pálení žáhy.

Kapsle s mastichovým práškem podporují zdravé zažívání i správnou tvorbu žaludečních šťáv, bojují proti onemocnění zažívacího traktu a ulevují od nepříjemných projevů po jídle, jako je plynnatost či pálení žáhy. Masticha je nejenom vhodnou podpůrnou léčbou při onemocněních žaludku, ale také skvělou prevencí před návratem těchto problémů.

Dávkování: 2 kapsle užívejte 1- 2x denně, zapijte dostatečným množstvím vody. Pro dosažení viditelných výsledků užívejte alespoň po dobu 3 týdnů.

Chios GMGA Mastichové kapsle, Chios Masticha Capsules

Kapsuly s práškom z mastichy Chios GMGA sú skvelým pomocníkom pri zažívacích ťažkostiach, nechutenstve aj žalúdočných vredoch. Čistá masticha obsahuje množstvo antibakteriálnych látok, ktoré harmonizujú zažívanie, pôsobí proti gastritíde a uľavuje od pálenia záhy i plynatosti.

Masticha je s obľubou využívaná pre svoje blahodarné účinky na tráviaci trakt, ktorý harmonizuje a podporuje jeho správnu činnosť. Pri dlhodobom užívaní antibakteriálne látky obsiahnuté v živici slúžia ako podporná liečba žalúdočných vredov a súčasne slúžia aj ako prevencia ich opätovného návratu. Masticha totiž pôsobí proti baktériám Helicobacter pylori, ktoré spôsobujú nielen výskyt vredov, ale aj gastritídy a pálenie záhy.

Kapsuly s mastichovým práškom podporujú zdravé zažívanie aj správnu tvorbu žalúdočných štiav, bojujú proti ochoreniu zažívacieho traktu a uľavujú od nepríjemných prejavov po jedle, ako je plynatosť či pálenie záhy. Masticha je nielen vhodnou podpornou liečbou pri ochoreniach žalúdka, ale aj skvelou prevenciou pred návratom týchto problémov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Masticha, Rostlinné kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

1. K. MONOMACHOU str
P.O.BOX 110
82100 Chios
Řecko
www.gummastic.gr