/    /    /    /  

Ecce Vita Mumio, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
449
ks
Bez DPH 390 Kč

Ecce Vita Mumio, kapsle 60 ks

Kapsle Mumio Ecce Vita obsahují aktivní extrakty, které představují jedinečné doplňky stravy. Mumio neboli 'věčné mládí' jsou jedinečné kapsle, které přispívají k dlouhověkosti a ke kvalitě života.

Pravé mumio je nazývané šiladžit a je tradičním doplňkem stravy. Je získávané z himalájských hor, kde se dále zpracovává. Jedná se o pryskyřici minerálně-bylinného původu.

Značka Ecce Vita vyrábí a dodává přírodní přípravky nejvyšší kvality bez chemického a bylinného znečištění. Při výrobě použité byliny jsou pěstovány na biofarmách a do produktů jsou používány většinou celé nasušené a obsahující přirozeně všechny účinné látky. Produkty neobsahují žádné konzervační ani chemické látky a díky správně sestaveným kombinacím bylin působí komplexně na celý organismus. Přípravky Ecce Vita lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků. 

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle dvakrát denně s jídlem.

Upozornění: 100% přírodní přípravek. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Ecce Vita Mumio, kapsle 60 ks

Kapsuly Mumio Ecce Vita obsahujú aktívne extrakty, ktoré predstavujú jedinečné doplnky stravy. Mumio alebo " večná mladosť " sú jedinečné kapsuly, ktoré prispievajú k dlhovekosti a ku kvalite života.

Pravé mumio je nazývané šiladžit a je tradičným doplnkom stravy. Je získavané z himalájskych hôr, kde sa ďalej spracováva. Jedná sa o živicu minerálno-bylinného pôvodu.

Značka Ecce Vita vyrába a dodáva prírodné prípravky najvyššej kvality bez chemického a bylinného znečistenia. Pri výrobe sú použité byliny pestované na biofarmách a do produktov sú používané väčšinou celé, nasušené a obsahujúce samozrejme všetky účinné látky. Produkty neobsahujú žiadne konzervačné ani chemické látky a vďaka správne zostaveným kombináciám bylín pôsobia komplexne na celý organizmus. Prípravky Ecce Vita možno užívať dlhodobo bez nežiaducich účinkov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mumio (Šiladžit) extr. 300 mg, kapsle - rostlinná celulóza
i
i

přebal: skleněný
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/