/    /    /    /    /  

Saloos Niaouli 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
92
ks
Bez DPH 76 Kč

Saloos Niaouli 10 ml

Saloos Niaouli je přírodní rostlinná silice s výjimečnými účinky na psychické i tělesné aspekty lidského organismu. Vůně niaouli vás jistě uchvátí a dodá vašemu domovu atmosféru čistoty a svěžesti. Je velice příjemná a obsahuje jemné kafrové tóny spolu s mírně sladkým aroma.

Esenciální olej z niaouli působí významně na psychiku, zlepšuje náladu a je často nazýván přírodním antidepresivem. Niaouli dodává energii a jeho použití je vhodné zejména v období zvýšeného stresu a duševního či tělesného vyčerpání. Zmírňuje známky únavy a má povzbuzující efekt.

Niaouli má zároveň dezinfekční a antiseptické účinky. Podporuje hojení a působí proti revmatizmu. Použití tohoto éterického oleje je vhodné také při zánětech dýchacích cest a rýmě či kašli. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a chrání proti infekcím.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Niaouli 10 ml

Saloos Niaouli je prírodná rastlinná silica s výnimočnými účinkami na psychické aj telesné aspekty ľudského organizmu. Vôňa niaouli vás iste uchváti a dodá vášmu domovu atmosféru čistoty a sviežosti. Je veľmi príjemná a obsahuje jemné gáfrové tóny spolu s mierne sladkou arómou.

Esenciálny olej z niaouli pôsobí významne na psychiku, zlepšuje náladu a je často nazývaný prírodným antidepresívom. Niaouli dodáva energiu a jeho použitie je vhodné najmä v období zvýšeného stresu a duševného či telesného vyčerpania. Zmierňuje známky únavy a povzbudzujúci efekt.

Niaouli zároveň dezinfekčné a antiseptické účinky. Podporuje hojenie a pôsobí proti reumatizmu. Použitie tohto éterického oleja je vhodné tiež pri zápaloch dýchacích ciest a nádche či kašli. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a chráni proti infekciám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Melaleuca Viridiflora Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz