/    /    /    /    /  

Taoasis Pomeranč bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
191
ks
Bez DPH 166 Kč

Taoasis Pomeranč bio 10 ml

Sladce nakyslá vůně čerstvých pomerančových plodů navozuje bezstarostnou atmosféru a vyvolává pocity harmonie a štěstí. Má silně energizující účinek a je vhodný i při chronické únavě či depresivních stavech. Výborně se proto hodí do povzbuzujících koupelových či masážních směsí.

Esenciální olej z pomeranče také posiluje trávicí systém a pomáhá při nechutenství. Je vhodným přípravkem také při horečce. Pomerančový olej můžete také přidávat do koupelových či masážních olejů, kdy dodá pokožce potřebné vitaminy a tonizuje ji pro dokonale vyhlazený a sametově jemný vzhled.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Po použití nevystavujte pokožku slunci, pomerančový olej totiž zvyšuje fotosenzitivitu pokožky.

Taoasis Pomeranč bio 10 ml

Sladko-kyslastá vôňa čerstvých pomarančových plodov navodzuje bezstarostnú atmosféru a vyvoláva pocity harmónie a šťastia. Má silne energizujúci účinok a je vhodný aj pri chronickej únave či depresívnych stavoch. Výborne sa preto hodí do povzbudzujúcich kúpeľových či masážnych zmesí.

Esenciálny olej z pomaranča takisto posilňuje tráviaci systém a pomáha pri nechutenstve. Je vhodným prípravkom tiež pri horúčke. Pomarančový olej môžete taktiež pridávať do kúpeľových či masážnych olejov, kde pokožke dodá potrebné vitamíny a tonizuje ju pre dokonale vyhladený a zamatovo jemný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Sinensis Peel Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/