/    /    /    /    /  

Taoasis Pomeranč bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
191
ks
Bez DPH 166 Kč

Taoasis Pomeranč bio 10 ml

Sladce nakyslá vůně čerstvých pomerančových plodů navozuje bezstarostnou atmosféru a vyvolává pocity harmonie a štěstí. Má silně energizující účinek a je vhodný i při chronické únavě či depresivních stavech. Výborně se proto hodí do povzbuzujících koupelových či masážních směsí.

Esenciální olej z pomeranče také posiluje trávicí systém a pomáhá při nechutenství. Je vhodným přípravkem také při horečce. Pomerančový olej můžete také přidávat do koupelových či masážních olejů, kdy dodá pokožce potřebné vitaminy a tonizuje ji pro dokonale vyhlazený a sametově jemný vzhled.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Po použití nevystavujte pokožku slunci, mandarinkový olej totiž zvyšuje fotosenzitivitu pokožky.

Taoasis Pomeranč bio 10 ml

Sladko-kyslastá vôňa čerstvých pomarančových plodov navodzuje bezstarostnú atmosféru a vyvoláva pocity harmónie a šťastia. Má silne energizujúci účinok a je vhodný aj pri chronickej únave či depresívnych stavoch. Výborne sa preto hodí do povzbudzujúcich kúpeľových či masážnych zmesí.

Pomarančový éterický olej od firmy Taoasis je v certifikovanej bio kvalite, preto ho môžete užívať aj vnútorne. Pri vnútornom užívaní sú jeho účinky ešte silnejšie ako pri aromaterapeutickom pôsobení. Môžete ho pridať klasicky tam, kam by ste klasicky pridali pomarančovú šťavu či kôru. Výborne sa hodí do zmrzlín a sladkých ovocných dezertov či limonád.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Sinensis Peel Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/