/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Pukka

Značka Pukka

Láska k ajurvédě, bylinným čajům a zdravému životnímu stylu stála za zrodem bylinných čajů Pukka. Zakladatelé společnosti Sebastien Pole a Tim Westwell spojily své společné zájmy a snahu o zlepšení životního stylu a celkové ozdravení organismu. V roce 2002 Tim uveřejnil inzerát v lokálních novinách, který se ptal: "Chcete se věnovat podnikání zdravým způsobem?" Přišla mu jediná odpověď od Sebastiena. Sebastien byl kvalifikovaným odborníkem na ajurvédu, čínskou celostní medicínu i západní tradici bylinných léčiv. A tak vznikla značka Pukka.

V dnešní době Pukka patří mezi známé značky bylinných čajů, které se exportují do mnoha zemí celého světa. V nabídce jsou detoxikační, povzbuzující nebo zamilované čaje a mnohé další. Stačí si jen vybrat. Kromě čajů a čajových směsí nabízí Pukka i řadu rostlinných olejů a další pečující kosmetiky, která stejně jako čaje vychází z principů ajurvédy.

Při pěstování a výrobě čajů Pukka je dbáno o principy Fair Trade obchodu, stejně jako o udržitelný rozvoj. Organické pěstování bylin přináší tu nejlepší autentickou chuť a vyvážená kombinace bylin v čajích Pukka ovlivňuje naše zdraví podle starodávných ajurvédských principů. Výrobky Pukka jsou certifikovány USDA a Soil Association.

Řazení: Certifikát:
20 ks, 36 g
132
Ajurvédský bylinný čaj After Dinner kombinuje účinnou směs bylinek, které napomáhají dobrému trávení a ulevují od zažívacích obtíží.
20 ks, 38 g
132
Ajurvédský čaj Blackcurrant Beauty je sametovou kombinací šípku, rybízu či červené řepy doplněnou osvěžujícími tóny pomeranče.
20 ks, 32 g
132
Ájurvédský čaj Chamomile, Vanilla and Manuka Honey spojuje přirozeně sladkou chuť heřmánku s medem a voňavou vanilkou. Bylinný čaj uklidní po dlouhé
20 ks, 30 g
132
Ajurvédský čaj v osbě spoluje zelený čaj Sencha, lahodný sicilský citron a kořen pampelišky, a díky tomu má detoxikační účinky.
20 ks, 36 g
132
Bylinný ajurvédský čaj Cleanse spojuje chutnou směs bylin, které nejenže mají osvěžující chuť, ale zároveň napomáhají pročištění celého organismu.
20 ks, 40 g
Pukka Čaj ayurvédský Cocoa Licorice Cinnamon 20 ks, 40 g
132
Bylinný ajurvédský čaj Licorice & Cinnamon spojuje lehkou sladkou chuť skořice a lékořice spolu s jemně nahořklým kakaem.
20 ks, 40 g
132
Bylinný ajurvédský čaj Detox aktivně napomáhá regeneraci a pročištění organismu, zlepšuje trávení, a je tak výborným pomocníkem nejen při jarních pr
20 ks, 40 g
132
Bylinný ajurvédský čaj Detox with Lemon pomáhá regeneraci a pročištění organismu. Bylinky a koření mají přirozeně nasládlou chuť a také zlepšují trá
20 ks, 40 g
132
Ovocný ajurvédský čaj Elderberry & Echinacea spojuje osvěžující chuť ovoce s aromatickým voňavým kořením.
20 ks, 50 g
132
Černý ajurvédský čaj Elegant English Breakfast přináší klasickou osvěžující chuť černého čaje.
20 ks
132
Ajurvédský čaj Gorgeous Earl Grey přináší typickou lahodnou chuť černého čaje spojeného s jemnou levandulí a aromatickým bergamotem.
20 ks, 40 g
132
Ajurvédský čaj Lemon, Ginger & Manuka Honey spojuje šťiplavou chuť zázvoru, citrusových plodů a sladkého medu manuka.
20 ks, 40 g
132
Ajurvédský čaj Lemon & Mandarin spojuje osvěžující chuť citrusových plodů a aromatických bylinek do osvěžujícího nápoje.
20 ks, 36 g
132
Ajurvédský čaj Lemongrass & Ginger s chutí svěží citrónové trávy a štiplavého zázvoru vám již po prvním doušku pozvedne náladu.
20 ks
132
Ayurvédský čaj Lively English Breakfast obsahuje pečlivě vybrané mladé listy černého čaje z vietnamského deštného pralesa. V kombinaci s ženšenem na
20 ks, 24 g
132
Ajurvédský bylinný čaj Love přináší jemnou chuť růžových lístků, uklidňující levandule a měsíčku a spojuje je v harmonizující voňavý nápoj.
20 ks, 20 g
132
Ajurvédský čaj Night Time kombinuje směs bylin pomáhajících ke klidnému nerušenému spánku a svěžímu vstávání. Heřmánek v kombinaci s levandulí je ch
20 ks, 40 g
132
Ajurvédský čaj Refresh přináší osvěžení díky jedinečné kombinaci bylinek a koření, které povzbudí celý organismus. Čaj je mimořádně vhodný pro harmo
1-18 z 27prvníposlednívpřed