/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Pukka

Značka Pukka

Láska k ajurvédě, bylinným čajům a zdravému životnímu stylu stála za zrodem bylinných čajů Pukka. Zakladatelé společnosti Sebastien Pole a Tim Westwell spojily své společné zájmy a snahu o zlepšení životního stylu a celkové ozdravení organismu. V roce 2002 Tim uveřejnil inzerát v lokálních novinách, který se ptal: "Chcete se věnovat podnikání zdravým způsobem?" Přišla mu jediná odpověď od Sebastiena. Sebastien byl kvalifikovaným odborníkem na ajurvédu, čínskou celostní medicínu i západní tradici bylinných léčiv. A tak vznikla značka Pukka.

V dnešní době Pukka patří mezi známé značky bylinných čajů, které se exportují do mnoha zemí celého světa. V nabídce jsou detoxikační, povzbuzující nebo zamilované čaje a mnohé další. Stačí si jen vybrat. Kromě čajů a čajových směsí nabízí Pukka i řadu rostlinných olejů a další pečující kosmetiky, která stejně jako čaje vychází z principů ajurvédy.

Při pěstování a výrobě čajů Pukka je dbáno o principy Fair Trade obchodu, stejně jako o udržitelný rozvoj. Organické pěstování bylin přináší tu nejlepší autentickou chuť a vyvážená kombinace bylin v čajích Pukka ovlivňuje naše zdraví podle starodávných ajurvédských principů. Výrobky Pukka jsou certifikovány USDA a Soil Association.

Řazení: Certifikát:
20 ks
132
Ajurvédský bylinný čaj Pukka After Dinner kombinuje účinnou směs bylinek, které napomáhají dobrému trávení a ulevují od zažívacích obtíží.
20 ks
132
Ajurvédský čaj je sametovou kombinací šípku, rybízu či červené řepy doplněnou osvěžujícími tóny pomeranče.
20 ks
132
Ájurvédský čaj Chamomile, Vanilla and Manuka Honey spojuje přirozeně sladkou chuť heřmánku s medem a voňavou vanilkou. Bylinný čaj uklidní po dlouhé
20 ks
132
Ajurvédský čaj v osbě spoluje zelený čaj Sencha, lahodný sicilský citron a kořen pampelišky, a díky tomu má detoxikační účinky.
20 ks
132
Bylinný ajurvédský čaj Pukka Cleanse spojuje chutnou směs bylin, které nejenže mají osvěžující chuť, ale zároveň napomáhají pročištění celého organi
20 ks
Pukka Čaj ayurvédský Cocoa Licorice Cinnamon 20 ks
132
Bylinný ajurvédský čaj Pukka Licorice & Cinnamon spojuje lehkou sladkou chuť skořice a lékořice spolu s jemně nahořklým kakaem.
20 ks
132
Bylinný ajurvédský čaj Pukka Detox aktivně napomáhá regeneraci a pročištění organismu, zlepšuje trávení, a je tak výborným pomocníkem nejen při jarn
20 ks
132
Bylinný ajurvédský čaj Pukka Detox with Lemon je jedinečný svou směsí bylin a koření, aktivně napomáhá regeneraci a pročištění organismu. Obsažené b
20 ks
132
Ovocný ajurvédský čaj Pukka Elderberry & Echinacea spojuje osvěžující chuť ovoce s aromatickým voňavým kořením.
20 ks
132
Černý ajurvédský čaj Pukka Elegant English Breakfast přináší klasickou osvěžující chuť černého čaje.
20 ks
132
Ajurvédský čaj Pukka Gorgeous Earl Grey přináší typickou lahodnou chuť černého čaje spojeného s jemnou levandulí a aromatickým bergamotem. 
20 ks
132
Ajurvédský čaj Pukka Lemon, Ginger & Manuka Honey spojuje šťiplavou chuť zázvoru, citrusových plodů a sladkého medu manuka.
20 ks
132
Ajurvédský čaj Pukka Lemon & Mandarin spojuje osvěžující chuť citrusových plodů a aromatických bylinek do osvěžujícího nápoje.
20 ks
132
Ajurvédský čaj s chutí svěží citrónové trávy a štiplavého zázvoru vám již po prvním doušku pozvedne náladu.
20 ks
132
Ayurvédský čaj Pukka Lively English Breakfast obsahuje pečlivě vybrané, ručně sbírané, mladé listy černého čaje z vietnamského deštného pralesa v ko
20 ks
132
Ajurvédský bylinný čaj Pukka Love přináší jemnou chuť růžových lístků, uklidňující levandule a měsíčku a spojuje je v harmonizující voňavý nápoj.
20 ks
132
Ajurvédský bylinný čaj Pukka Night Time kombinuje unikátní směs bylin napomáhajících klidnému ničím nerušenému spánku a svěžímu vstávání.
20 ks
132
Ajurvédský čaj Pukka Refresh přináší osvěžení díky jedinečné kombinaci bylinek a koření, které povzbudí celý organismus.
1-18 z 24prvníposlednívpřed