/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Pukka

Značka Pukka

Láska k ajurvédě, bylinným čajům a zdravému životnímu stylu stála za zrodem bylinných čajů Pukka. Zakladatelé společnosti Sebastien Pole a Tim Westwell spojily své společné zájmy a snahu o zlepšení životního stylu a celkové ozdravení organismu. V roce 2002 Tim uveřejnil inzerát v lokálních novinách, který se ptal: "Chcete se věnovat podnikání zdravým způsobem?" Přišla mu jediná odpověď od Sebastiena. Sebastien byl kvalifikovaným odborníkem na ajurvédu, čínskou celostní medicínu i západní tradici bylinných léčiv. A tak vznikla značka Pukka.

V dnešní době Pukka patří mezi známé značky bylinných čajů, které se exportují do mnoha zemí celého světa. V nabídce jsou detoxikační, povzbuzující nebo zamilované čaje a mnohé další. Stačí si jen vybrat. Kromě čajů a čajových směsí nabízí Pukka i řadu rostlinných olejů a další pečující kosmetiky, která stejně jako čaje vychází z principů ajurvédy.

Při pěstování a výrobě čajů Pukka je dbáno o principy Fair Trade obchodu, stejně jako o udržitelný rozvoj. Organické pěstování bylin přináší tu nejlepší autentickou chuť a vyvážená kombinace bylin v čajích Pukka ovlivňuje naše zdraví podle starodávných ajurvédských principů. Výrobky Pukka jsou certifikovány USDA a Soil Association.

Řazení: Certifikát:
20 ks, 36 g
132
Ajurvédský bylinný čaj Pukka After Dinner kombinuje účinnou směs bylinek, které napomáhají dobrému trávení a ulevují od zažívacích obtíží.
20 ks, 38 g
132
Ajurvédský čaj je sametovou kombinací šípku, rybízu či červené řepy doplněnou osvěžujícími tóny pomeranče.
20 ks, 32 g
132
Ájurvédský čaj Chamomile, Vanilla and Manuka Honey spojuje přirozeně sladkou chuť heřmánku s medem a voňavou vanilkou. Bylinný čaj uklidní po dlouhé
20 ks, 30 g
132
Ajurvédský čaj v osbě spoluje zelený čaj Sencha, lahodný sicilský citron a kořen pampelišky, a díky tomu má detoxikační účinky.
20 ks, 36 g
132
Bylinný ajurvédský čaj Pukka Cleanse spojuje chutnou směs bylin, které nejenže mají osvěžující chuť, ale zároveň napomáhají pročištění celého organi
20 ks, 40 g
Pukka Čaj ayurvédský Cocoa Licorice Cinnamon 20 ks, 40 g
132
Bylinný ajurvédský čaj Pukka Licorice & Cinnamon spojuje lehkou sladkou chuť skořice a lékořice spolu s jemně nahořklým kakaem.
20 ks, 40 g
132
Bylinný ajurvédský čaj Pukka Detox aktivně napomáhá regeneraci a pročištění organismu, zlepšuje trávení, a je tak výborným pomocníkem nejen při jarn
20 ks, 40 g
132
Bylinný ajurvédský čaj Pukka Detox with Lemon je jedinečný svou směsí bylin a koření, aktivně napomáhá regeneraci a pročištění organismu. Obsažené b
20 ks, 40 g
132
Ovocný ajurvédský čaj Pukka Elderberry & Echinacea spojuje osvěžující chuť ovoce s aromatickým voňavým kořením.
20 ks, 50 g
132
Černý ajurvédský čaj Pukka Elegant English Breakfast přináší klasickou osvěžující chuť černého čaje.
20 ks
132
Ajurvédský čaj Pukka Gorgeous Earl Grey přináší typickou lahodnou chuť černého čaje spojeného s jemnou levandulí a aromatickým bergamotem. 
20 ks, 40 g
132
Ajurvédský čaj Pukka Lemon, Ginger & Manuka Honey spojuje šťiplavou chuť zázvoru, citrusových plodů a sladkého medu manuka.
20 ks, 40 g
132
Ajurvédský čaj Pukka Lemon & Mandarin spojuje osvěžující chuť citrusových plodů a aromatických bylinek do osvěžujícího nápoje.
20 ks, 36 g
132
Ajurvédský čaj s chutí svěží citrónové trávy a štiplavého zázvoru vám již po prvním doušku pozvedne náladu.
20 ks
132
Ayurvédský čaj Pukka Lively English Breakfast obsahuje pečlivě vybrané, ručně sbírané, mladé listy černého čaje z vietnamského deštného pralesa v ko
20 ks, 24 g
132
Ajurvédský bylinný čaj Pukka Love přináší jemnou chuť růžových lístků, uklidňující levandule a měsíčku a spojuje je v harmonizující voňavý nápoj.
20 ks, 20 g
132
Ajurvédský bylinný čaj Pukka Night Time kombinuje unikátní směs bylin napomáhajících klidnému ničím nerušenému spánku a svěžímu vstávání.
20 ks, 40 g
132
Ajurvédský čaj Pukka Refresh přináší osvěžení díky jedinečné kombinaci bylinek a koření, které povzbudí celý organismus.
1-18 z 24prvníposlednívpřed