/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dýchání, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Vyvanutí dračí jeskyně, pomáhá zlepšovat stav organismu při chronické rýmě, zánětech dutin, zvětšených nosních mandlích a při alergické rýmě doprovázené svěděním či pálením sliznic a kýcháním.

Formule pomáhá uvolňovat horní cesty dýchací, pomáhá zlepšovat stav u již vyjádřené rýmy infekčního či alergického původu, u zánětu dutin či nosní neprůchodnosti.

Směs se užívá v případech již propuknuté rýmy, zánětu dutin, nosní neprůchodnosti či alergie, nepoužívá se jako prevence.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. U rýmy a zánětu dutin se směs užívá do vymizení sekrece.

Dávkování: Běžné dávkování pro dospělé je 3x denně 8 kuliček. Výrobek není určen pro děti do 6 let. Děti od 6 let užívají 2x denně 4 kuličky. Toto dávkování se u alergií dodržuje, u zánětů dutin se v úvodu léčby zvyšuje na dvojnásobek (3x denně 16 kuliček u dospělých).

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Řepeň sibiřská, Šácholan čínský, Klanošanta jemnolistá, Anemarrhena asfodelkovitá, Lékořice uralská, Zlateň indická, Děhel dahurský, Ledebouriela seselovitá, Zlatice převislá, Platykodon Velkokvětý, Klanopraška čínská
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní