Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 80 g

Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 80 g

  • Bez DPH 278 Kč

Prášek z alfalfa, neboli vojtěšky, je bohatý na bílkoviny, množství vitaminů a minerálních látek, jako je hořčík, draslík či železo. Díky tomuto složení je alfalfa mimořádně vhodná pro osoby s náročným stresujícím povoláním, ale také pro vrcholové sportovce.

Alfalfa bio Nástroje Zdraví obsahuje množství vitaminů, významných minerálů a aktivních enzymů, které napomáhají regeneraci organismu a chrání ho před nepříznivými vnějšími vlivy i před známkami předčasného stárnutí. Alfalfa přispívá k detoxikaci organismu a je vhodná nejen pro jarní očistu.

Vysoký podíl bílkovin podporuje růst svaloviny a dalších tkání. Alfalfa je vhodným potravinovým doplňkem nejen pro sportovce, ale i osoby pracující v náročném stresujícím prostředí. Kromě toho prášek také působí blahodárně na zažívací trakt, zlepšuje trávení a je výbornou podpůrnou léčbou při žaludečních vředech.

Dávkování: 1- 2 čajové lžičky smíchejte s vodou či ovocným džusem. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Sušený prášek alfalfa

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: afty, cholesterol, detoxikace, posílení imunity, redukce váhy, žaludeční problémy, zdravé vlasy a nehty, žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?