Ecce Vita Alga forte, tablety 120 ks

Ecce Vita Alga forte, tablety 120 ks

Alga Forte obsahuje jedinečnou kombinaci sladkovodních i mořských řas a zázvoru. Zlepšuje činnost celého organismu, detoxikuje a současně přispívá ke zdravému trávení a pravidelnému vyprazdňování.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tablety Alga Forte Ecce Vita obsahují jedinečnou kombinaci sladkovodních a mořských řas a sinic společně se zázvorem. Jsou bohatým zdrojem minerálních látek, vitaminů a stopových prvků v podobě, kterou dokáže náš organismus bezezbytku vstřebat a využít.

Mořské řasy a sinice jsou bohaté na množství vitaminů, aminokyselin a vlákniny, které aktivně přispívají ke zdraví celého organismu. Příspívají ke zdravému stavu nehtů a vlasů. Řasy mají posilující účinky a také podporují regeneraci sliznic i pokožky, působí lehce protizánětlivě, a jsou tak skvělým pomocníkem pro osoby trpící na problematickou pokožku.

Řasy doplněné o zázvor podporují odolnost imunity během náročných zátěžových období a chrání tělo před nemocemi. Alga Forte zlepšuje činnost celého organismu, detoxikuje jej, současně přispívá ke zdravému trávení a pravidelnému vyprazdňování.

Dávkování: Užívejte 2-3 tablety denně, nejlépe ráno na lačný žaludek, a zapijte dostatečným množstvím vlažné vody.

Ostatní kategorie: Směsi superpotravin, Chlorella, Spirulina

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?