Weleda Arniková tinktura 50 ml

Weleda Arniková tinktura 50 ml

Arniková tinktura okamžitě ulevuje od akutních bolestí namožených svalů, bolavých kloubů a natažených šlach. Tinktura se ihned vstřebává, tiší bolest a zároveň napomáhá regeneraci poškozené tkáně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Arniková tinktura Weleda okamžitě ulevuje od akutních bolestí namožených svalů, bolavých kloubů a natažených šlach. Tinktura se ihned vstřebává do pokožky, kde tiší bolest a zároveň napomáhá regeneraci poškozené tkáně.

Arnika horská je oblíbeným lékem při léčbě výronů, modřin, otoků, namožených svalů  i bolavých kloubů. Díky obsahu účinných látek urychluje Arniková tinktura hojení a regeneraci postiženého svalu. Navíc chrání svaly i klouby před vznikem zánětů.

Zázračná arnika

Arnika je bylinou, která je již po staletí oblíbena v tradičním léčitelství a má pozoruhodné účinky. Již od pradávna se používala pro své hojivé a tonizační schopnosti. Roste tradičně v horských oblastech, musí tak vzdorovat nepříznivým vnějším vlivům a má koncentrovaný obsah účinných látek. Z arniky se vyrábějí zejména léčivé tinktury, obklady či pečující masti.

Okamžitý účinek

Tinktura z arniky je velmi koncentrovaná, a proto je skvělá pro první pomoc po náročném sportovním či fyzickém výkonu. Arniková tinktura Weleda pomáhá ulevit bolavému svalstvu, uvolnit jej a přinést mu tolik potřebný odpočinek. Zároveň má dobrý vliv také na zdraví celého pohybového aparátu, působí podpůrně při léčení modřin či natažených šlach. Tinktura se ihned vstřebá a její účinek je opravdu rychlý.

Proti bolesti a namoženému svalstvu

Tinktura z arniky od Weledy okamžitě pomáhá od bolestí a křečí. Zároveň má příznivý vliv také na kvalitu cév, pomáhá zpevňovat jejich stěnu, a tím i dlouhodobě zabraňuje tvorbě křečových žil či otoků v důsledku nedostatečné pevnosti žilních stěn. Arnika zároveň podporuje prokrvení, a tím i regeneraci tkání. Také pomáhá zmírnit zarudnutí, otok a zánět po bodnutí hmyzem.

Použití: Arnikovou tinkturu zřeďte v poměru 1:10, to je 2 polévkové lžíce na 0,25 litru vody. Aplikujte na postižené místo za pomoci obkladů, dokud největší bolesti neodezní.

Tip: Od druhého dne aplikujte na poranění Arniku 10% mast či Arnikový gel.

Upozornění: Nepoužívejte při alergii nebo přecitlivělosti na arniku.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?