Siddhalepa Ayur elixír č. 9 Ashwagadharishta 220 ml

Siddhalepa Ayur elixír č. 9 Ashwagadharishta 220 ml

Skladem 3 - 5 ks

Elixír Ashwagandharishta je vhodný hlavně pro lidi, u kterých převažuje typ Váta. Obsažený vrcholák působí příznivě na nervový systém a indický ženšen podporuje činnost mozku a soustředění.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Elixír Ayur Ashwagandharishta č. 9 Siddhalepa je velice vhodný pro lidi, u nichž převažuje typ Váta a pro starší generaci. Vhodné použití je též při problémech správné funkčnosti nervů v těle. Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Vrcholák má příznivé účinky na trávení, činnost jater a pomáhá vyrovnávat hladinu cholesterolu v krvi. Kromě toho pozitivně působí na celý nervový systém, pomáhá udržet pozitivní mysl a, stejně jako indický ženšen přispívá ke lepšímu zvládání zátěžových situací. Indický ženšen, nebo také vitánie, dále posiluje činnost mozku a soustředění, pomáhá bojovat proti únavě a podporuje celkovou vitalitu organismu.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Psychika

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?