Energy Barley Mladý ječmen-vyřazeno

Energy Barley Mladý ječmen-vyřazeno

  • Značka: Energy
  • Balení: 25 sáčků, 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Bioinformační přípravek Barley - mladý ječmen je vyrobený podle zásad ekologického zemědělství, neobsahuje žádné příměsi. Vyrábí se pouze z šetrně zpracovávaných mladých rostlinek ječmene obecného hordeum vulgare, sklízeného v období raného růstu ve výšce 18-20 cm nad zemí, v době, kdy rostlina čerpá z půdy a vzduchu nejvíce účinných látek. Mladý ječmen je bohatým přírodním zdrojem potřebných živi

Bioinformační přípravek Barley - mladý ječmen je vyrobený podle zásad ekologického zemědělství, neobsahuje žádné příměsi. Vyrábí se pouze z šetrně zpracovávaných mladých rostlinek ječmene obecného hordeum vulgare, sklízeného v období raného růstu ve výšce 18-20 cm nad zemí, v době, kdy rostlina čerpá z půdy a vzduchu nejvíce účinných látek. Mladý ječmen je bohatým přírodním zdrojem potřebných živin, minerálů a vitaminů, ale výjimečný je především vysokým obsahem více než 20ti živých enzymů, vlákniny, aminokyselin a rostlinných bílkovin, které jsou snadno využitelné pro zdravý růst organismu a ideální pro prevenci patologických stavů. Barley - mladý ječmen ovlivňuje především energetické dráhy žaludku, slinivky a sleziny, tenkého a tlustého střeva, jater, žlučníku, srdce, osrdečníku a tří ohřívačů. Zaměřuje se na energetické dráhy nervové, orgánové, vazivové, kloubní a tukové degenerace, alergie a lymfy. Barley - mladý ječmen je díky své vysoké nutriční hodnotě vhodný jako každodenní doplněk zdravého jídelníčku. Nezbytný je při jarních očistných kúrách, dietách a vhodně se uplatňuje i při redukci váhy. Jako silný antioxidant chrání tělo před účinky volných radikálů a nejrůznějších typů škodlivého záření. Barley - mladý ječmen je přirozeně bezlepková zelená potravina. Obsah lepku splňuje hodnoty povolené Evropskou gastroenterologickou společností a je mnohonásobně nižší než množství, které vyvolá autoimunitní reakci v lidském organismu. Je vhodná k užívání pro celiatiky, ale i pro všechny osoby, které z různých důvodů musejí dodržovat bezlepkovou dietu. Mladý ječmen příznivě působí na jemnou detoxikaci organismu, podporuje střevní peristaltiku a působí proti zácpě, pomáhá v boji proti nadváze, urychluje hojení ran a je ideálním doplňkem při kožních onemocněních (akné, alergické vyrážky, skvrny), působí proti vnitřním i vnějším zánětům a infekcím, chrání pokožku před škodlivými druhy záření, snižuje tělesné pachy, osvěžuje dech, snižuje kyselost vnitřního prostředí, obnovuje acido-bazickou rovnováhu, má ochranný vliv na tkáně, sliznice a kůži. Díky antioxidačnímu působení zpomaluje stárnutí buněk, zlepšuje krevní obraz díky vysokému obsahu organického železa (působí proti chudokrevnosti), příznivě působí na hormonální systém, dlouhodobě zlepšuje psychiku, normalizuje hladinu cukrů v krvi a pozitivně ovlivňuje funkci slinivky, proto je zvláště vhodný pro diabetiky.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: prášková
barva: zelená
balení: plastový obal, papírový přebal

dávkování: 3 lžičky prášku rozpuštěného ve 2 dl vody nejlépe ráno nalačno alespoň 20 minut před jídlem. Prášek zamíchejte ve sklenici studené nebo vlažné vody (při teplotě vyšší než 50°C se ničí enzymy). Nápoj je chutný v kombinaci se zeleninovými šťávami. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu.
složení: mladý ječmen (Hordeum vulgare, extrakt)

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Energy Group a.s. je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů je již od svého vzniku průkopníkem alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde již získala pevné místo na trhu, podporu zákazníků i odborné veřejnosti. Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klade tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snaží se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu. Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních - přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu lze kombinovat s ostatními výrobky Energy, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

kontakt na výrobce:
ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika

webové strány značky:
www.energy-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?