Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Ecce Vita Čavanpraš (Nutrijam) 500 g

Ecce Vita Čavanpraš (Nutrijam) 500 g

Ájurvédská bylinná směs ve formě sladkého džemu v sobě kombinuje bylinky, koření a ovoce dle osvědčené ájurvédské receptury.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ajurvédská bylinná směs Ecce Vita Nutrijam je například díky obsahu amalaki bohatým zdrojem vitaminů, minerálních látek i látek chránících buňky před vlivem oxidačního stresu. Nutrijam neboli Čavanpraš kombinuje množství bylinek, koření a ovoce podle osvědčené ájurvédské receptury tak, aby se vzájemně účinně doplňovaly a podporovaly.

Směs obsahuje, mimo jiné, indický angrešt, bohatý zdroj vitaminu C. Indický angrešt neboli amalaki napomáhá optimální činnosti imunitního systému, a kromě toho podporuje trávení. Další zajímavou složkou je ghí, přepuštěné máslo, které ájurvéda považuje za elixír života a připisuje mu regenerační a omlazující účinky. Nutrijam obsahuje také vrcholák či skořici. Ty jsou výborné nejen pro podpoření přirozených funkcí imunity, ale také pomáhají vyrovnávat hladinu cholesterolu i cukru v krvi.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky jednou až dvakrát denně s teplou vodou nejlépe ráno a případně i večer nalačno.

Upozornění: Přípravek může snižovat hladinu cukru v krvi. Není vhodný, pokud trpíte nadváhou či se léčíte s cukrovkou. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Bylinný přípravek. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Bez konzervačních látek a umělých barviv. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Játra a žlučník

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10 , 101 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?