Hanoju Extrakt z chmele a meduňky 90 kapslí

Hanoju Extrakt z chmele a meduňky 90 kapslí

Kombinace výtažků z chmele a meduňky usnadní vaši cestu do říše snů a zároveň působí příznivě na psychiku při vyčerpanosti či depresivních náladách, ale i na zažívání a trávení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Extrakt z chmele a meduňky Hanoju je skvělým prostředkem pro lepší usínání. Zároveň působí mírně sedativně, a tím pádem mají rovněž uklidňující účinky na psychiku. Extrakt působí příznivě také na trávení či cévní systém. Chmel je také oblíbeným prostředkem na potíže ženské hormonální sféry, významně přispívá k regulaci menstruace.

Chmel i meduňka díky svým účinným látkám působí dobře při nespavosti, napomáhají lepšímu usínání a celkovému zklidnění organismu. Díky svému sedativnímu působení nalezne extrakt uplatnění i při potížích psychických. Hodí se při duševní vyčerpanosti, mírných úzkostech či depresivních náladách. Meduňka i chmel také přispívají ke správné činnosti zažívání a trávení, zklidňují žaludeční a střevní bolesti a poradí si i s nadýmáním.

Dávkování: Užívejte 1 tabletu 2krát denně. Zapijte vodou.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: chmel otáčivý, Meduňka lékařská, Hydroxypropylmethylcellulose

Konzistence: pevná

Obal: plastový, skleněný

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, nespavost a stres

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.