Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Herba Medica Ginkgo Biloba

Herba Medica Ginkgo Biloba

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Doplněk stravy obsahuje listy jinanu dvoulaločného, který příznivě působí na soustředění a paměť, ale také podporuje mirkocirkulaci krve, a tím i prokrvení končetin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ginkgo biloba Herba Medica je doplněk stravy, který má právě díky výtažku z listů jinanu příznivé účinky na krevní oběh, a zejména pak na mikrocirkulaci v drobných cévách. Přispívá k prokrvení studených končetin a podprouje vyváženou tepelnou stabilitu organismu.

Pravidelné užívání bylinných tablet přispívá k udržení normální činnosti cévního systému. Podporuje mozkové funkce, příznivě působí na paměť a koncentraci. Ginkgo hraje svou roli při podpoře mikrocirkulace krve, a tím podporuje prokrvení končetin až do konečků prstů. Díky tomu jsou především ruce a nohy déle teplé, nejsou prochladlé a snáší působení nižších teplot.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1-2x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Může snižovat srážlivost krve. Neužívejte v kombinaci s léky na ředění krve. Výrobek není určen pro děti. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?