Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Herba Medica Ginkgo Biloba

Herba Medica Ginkgo Biloba

Původní cena: 389 Kč

Doplněk stravy obsahuje listy jinanu dvoulaločného, který příznivě působí na soustředění a paměť, ale také podporuje mirkocirkulaci krve, a tím i prokrvení končetin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ginkgo biloba Herba Medica je doplněk stravy, který má právě díky výtažku z listů jinanu příznivé účinky na krevní oběh, a zejména pak na mikrocirkulaci v drobných cévách. Přispívá k prokrvení studených končetin a podprouje vyváženou tepelnou stabilitu organismu.

Pravidelné užívání bylinných tablet přispívá k udržení normální činnosti cévního systému. Podporuje mozkové funkce, příznivě působí na paměť a koncentraci. Ginkgo hraje svou roli při podpoře mikrocirkulace krve, a tím podporuje prokrvení končetin až do konečků prstů. Díky tomu jsou především ruce a nohy déle teplé, nejsou prochladlé a snáší působení nižších teplot.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1-2x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Může snižovat srážlivost krve. Neužívejte v kombinaci s léky na ředění krve. Výrobek není určen pro děti. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Vše pro zdraví

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?