Ecce Vita Gluco Health, kapsle 130 ks

Ecce Vita Gluco Health, kapsle 130 ks

  • Značka: Ecce Vita
  • Balení: 130 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Gluco Health je přírodní bylinný přípravek, který podporuje rovnováhu hladiny krevního cukru, snižuje chuť na sladké, čistí krev, podporuje beta buňky slinivky vylučující inzulin a jeho účinek a podporuje vitalitu a udržení přiměřené váhy. Obsahuje řadu antioxidačních vitamínů, zejména vitamín C. Působí hojivě v trávicím traktu. certifikáty: vhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: kapslebarva: světl

Gluco Health je přírodní bylinný přípravek, který podporuje rovnováhu hladiny krevního cukru, snižuje chuť na sladké, čistí krev, podporuje beta buňky slinivky vylučující inzulin a jeho účinek a podporuje vitalitu a udržení přiměřené váhy. Obsahuje řadu antioxidačních vitamínů, zejména vitamín C. Působí hojivě v trávicím traktu.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: kapsle
barva: světle hnědá
balení: plastový obal

dávkování: 1 kapsle ráno po snídani, 1 kapsle 30 minut před obědem a 1 kapsle před večeří, zapít vodou. Místo kapsle před obědem lze užívat 2 kapsle večer za 2 hodiny po večeři. Při současném užívání přípravku W-Balance užívat pouze 2 kapsle Gluco Healthu ráno nebo večer. Při užívání jak předepsáno byste měli pozorovat výraznější výsledek již za 3 týdny. Omezte potraviny a jídla bohatá na sacharidy.
složení: Gymnema sylvestre, Momordica charantia, Azadirachta indica (Neem), Emblica officinalis (Amalaki), Eugenia Jambolana, Pterocarpus marsupium, Curcuma longa (kurkuma), Tinospora cordifolia (Guduči), Trigonella foenumgraecum (řecké seno), Withania somnifera (Ašvaganda), Šiladžit

země původu značky: Česká Republika
charakteristika značky: Společnost Ecce Vita - Dr.Frej vyrábí a dodává přírodní přípravky nejvyšší kvality bez chemického a bylinného znečištění. Většina bylinných přípravků v kapslích a čaje jsou organického původu. Kvalita produktů je potvrzena certifikáty Ecocert, USDA či Košer kvalita. Výrobky jako produkt ekologického zemědělství mají BIO certifikát Ministerstva zemědělství ČR. Použité byliny jsou pěstovány na biofarmách a do produktů jsou používány většinou celé nasušené a obsahující přirozeně všechny účinné látky. Produkty neobsahují žádné konzervační ani chemické látky a díky správně sestaveným kombinacím bylin působí komplexně na celý organismus. Přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků. U produktů v kapslích se jedná o kapsle rostlinné (s dobře stravitelnou rostlinnou celulózou, bez hůře stravitelné hovězí želatiny). Kapsle se na rozdíl od některých tablet vždy v zažívacím ústrojí rozpustí a uvolní se veškeré účinné látky. To vše za příznivou cenu.

kontakt na výrobce:
Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
www.eccevita.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?