Energy Gynevet 30 ml

Energy Gynevet 30 ml

  • Bez DPH 377 Kč

Přírodní bylinné kapky mají příznivý vliv zejména na činnost nervového systému, sleziny, slinivky či žaludku a podílí se na obnově buněk.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapky Gynevet od firmy EnergyVet jsou přírodním koncentrátem, který se podílí na stimulaci činnosti orgánů, jako je slezina, slinivka či žaludek. Napomáhají taktéž obnovovat buňky téměř všech orgánů a přispívají k lepší odolnosti zvířete vůči stresovým vlivům. Účinky kapek jsou podpořenou obsaženou bioinformací typu homeopatika.

Přírodní bylinný koncentrát Gynevet přispívá především ke stimulaci činnosti sleziny, slinivky či žaludku. Kapky se podílí na zvyšování činnosti sliznic a nervového systému a napomáhají lepší odolnosti vůči stresu. Lze je využít pro podporu tvorby mateřského mléka, při redukci nadváhy, problémech nervového systému, sliznic či hormonální nerovnováze. Přípravek Gynevet přispívá rovněž ke správné činnosti plic, tlustého střeva, vaziva či kůže.

Dávkování: Malým zvířatům do 10 kg podávejte 2 kapky 2x denně, zvířatům od 10 do 100 kg podávejte 2x denně 1 kapku na každých započatých 10 kg. hmotnosti. Zvířatům nad 100 kg 5 kapek na každých 100 kg hmotnosti 2x denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody. Není vhodný pro gravidní samice. Nepodávejte při žaludečních vředech, zánětu nervové tkáně, slinivky nebo sleziny.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?