Medikomed Jalovec 10 ml

Medikomed Jalovec 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Rostlinná silice z jalovce vás osvěží svou pronikavou bylinnou vůní a má stimulační efekt na tělo i duši. Uvolňuje namáhané svalstvo a zmírňuje pocity napětí či nervozity.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Medikomed Jalovec je přírodní éterický olej s pronikavou bylinnou vůní s dřevitými tóny, která probudí všechny vaše smysly. Esenciální olej z jalovce je zejména vhodný k inhalaci, báječně také provoní vaši domácnost a zároveň skvěle neutralizuje nepříjemné pachy.

Jalovcový olej má silné tonizační účinky a je často využíván i na mastnou a problematickou pleť, kterou čistí a jemně dezinfikuje. Má antiseptický efekt a je vhodný také na pokožku trpící akné. Je možno jej používat samostatně či v kombinaci.

Éterický olej z jalovce je často přidáván do masážních přípravků pro úlevu od bolesti kloubů či namáhaného svalstva. Jalovec stimuluje regeneraci tkání a je vhodný také pro sportovce. Zároveň má účinky také na psychiku, kdy zmírňuje napětí či nervozitu a pomáhá od strachu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.