Nobilis Tilia Kafr 10 ml

Nobilis Tilia Kafr 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 102 Kč

Nobilis Tilia Kafr je éterický olej s typickou bylinnou vůní s balzamickými tóny a má účinky při širokém spektru obtíží. Působí silně na nervový systém a problémy s ním souvisejícími, má výborný efekt také na psychosomatická onemocnění. Posiluje lokální prokrvení tkání, urychluje jejich regenerační schopnost a do hloubky je prohřívá.

Díky hřejivým schopnostem oleje z kafru dochází také k uvolnění svalového napětí a zmírnění i chronických bolestí. Kafrový éterický olej je tak skvělým pomocníkem například při revmatismu či neurolgických bolestech. Zároveň působí také proti zimomřivosti a napomáhá odstraňovat únavu.

Kafr podporuje trávení, působí proti zácpám a sníženému vylučování trávicích enzymů a posiluje činnost srdce a krevního oběhu. Pomáhá také čistit dýchací cesty a snižuje výskyt infekcí v této oblasti. Má blahodárný efekt na psychiku a navozuje hluboké uvolnění a relaxaci.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.

Litsea Cubeba 10 ml

Rostlinná silice Litsea Cubeba vás pohltí svou intenzivní citrusovou vůní, jež osvěží tělo i mysl. Má antidepresivní účinek a dodává energii. Zároveň ulevuje od bolestí hlavy a kloubů.