Nobilis Tilia Kafr 10 ml

Nobilis Tilia Kafr 10 ml

  • Bez DPH 111 Kč

Čistá rostlinná silice s blahodárnými účinky na psychiku napomáhá navodit hlubokou relaxaci a přináší úlevu při chronických nervových obtížích. Podporuje trávení, vylučování a srdeční činnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Kafr je éterický olej s typickou bylinnou vůní s balzamickými tóny. Má účinky při širokém spektru obtíží. Působí silně na nervový systém a problémy s ním souvisejícími, má výborný efekt také na psychosomatická onemocnění. Posiluje lokální prokrvení tkání, urychluje jejich regenerační schopnost a do hloubky je prohřívá.

Díky hřejivým schopnostem oleje z kafru dochází také k uvolnění svalového napětí a zmírnění i chronických bolestí. Kafrový éterický olej je tak skvělým pomocníkem například při revmatismu či neurologických bolestech. Zároveň působí také proti zimomřivosti a napomáhá odstraňovat únavu.

Kafr podporuje trávení, působí proti zácpám a sníženému vylučování trávicích enzymů a posiluje činnost srdce a krevního oběhu. Pomáhá také čistit dýchací cesty a snižuje výskyt infekcí v této oblasti. Má blahodárný efekt na psychiku a navozuje hluboké uvolnění a relaxaci.

Regenerace a revitalizace

Éterický olej z kafru Nobilis Tilia má velmi komplexní účinky. Uplatňuje se u celé řady onemocnění, a to i chronického a psychosomatického charakteru. Podporuje lokální mikrocirkulaci v tkáních, čímž nejen stimuluje regeneraci pokožky, ale zároveň působí proti celému spektru bolestí. Ulevuje od bolestí pohybového aparátu a uvolňuje napjatá svalstvo a bolavé klouby. 

Proti (nejen) jarní únavě

Éterický olej z kafrovníku má typickou balzamickou vůni, která přinese do vašeho domova uvolněnou a relaxační atmosféru. Aroma kafru pomáhá při velkém duševním či tělesném vypětí a posiluje psychiku. Podporuje rovněž srdeční činnost a posiluje krevní oběh. Zároveň působí při respiračních infekcích, zmírňuje kašel a udržuje dýchací cesty průchodné.

Zklidnění pro duši i tělo

Éterický olej z kafrovníku působí také přirozeně sedativními účinky, a to jak na tělo, tak na vaši duši. Bude se vám velmi hodit v náročných obdobích, pomůže vám při nadměrném stresu a dodá síly při duševním či tělesném vyčerpání. Kafrovník zároveň podporuje zdravou funkci trávicího systému, stimuluje chuť k jídlu a pomáhá při bolestech břicha. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku a při epilepsii. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.