Nobilis Tilia Kardamom 10 ml

Nobilis Tilia Kardamom 10 ml

Čistá rostlinná silice z indického kardamomu podporuje zažívání, napomáhá ustálit činnost střev a dalších částí trávicícho systému. Zároveň pomáhá při únavě, stresu a špatné schopnosti soustředění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Kardamom je stoprocentní rostlinná silice pocházející až z daleké Indie s charakteristickým exotickým nádechem, vyráběná v lékopisné kvalitě. Vůně kardamomu vás oslní svým jemně kořeněným aromatem s kafrovými tóny a díky svému aromaterapeutickému potenciálu probudí všechny vaše smysly.

Éterický olej z kardamomu je vhodným přípravkem v případě, že váš trápí potíže se zažívacím systémem. Pomáhá při pomalém zažívání, zácpách a sníženém vylučování trávicích enzymů, které může vést k nadýmání a plynatosti. Podporuje funkci střev a usnadňuje trávení. Zároveň ulevuje od bolestí zažívacího traktu a optimalizuje jeho činnost.

Kardamom je zároveň skvělým pomocníkem při zvýšeném nervovém vypětí a snadno odstraňuje známky dlouhodobé přemíry stresu, jenž se projevuje jak na psychickém, tak fyzickém stavu organismu. Zmírňuje únavu, pomáhá při špatném soustředění a navozuje celkovou duševní harmonii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Elettaria Cardamomum Oil

Možné alergeny: Elettaria Cardamomum Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.