Sanatur Koriandr, tablety

Sanatur Koriandr, tablety

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 80 tablet, 45,6 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Koriandr, jinak známý pod jménem čínská petržel, patří k nejoblíbenějším asijským kořením. Obsahuje důležité éterické oleje, hořčiny a třísloviny a další látky prospěšné pro správné fungování střev. K výrobě přípravku bylo použito výtažku z čerstvých rostlin. certifikáty: vhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: tabletybarva: bílábalení: plastový obaldávkování: 1-2 tablety 2-3krát denně, rozžvýkat.

Koriandr, jinak známý pod jménem čínská petržel, patří k nejoblíbenějším asijským kořením. Obsahuje důležité éterické oleje, hořčiny a třísloviny a další látky prospěšné pro správné fungování střev. K výrobě přípravku bylo použito výtažku z čerstvých rostlin.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tablety
barva: bílá
balení: plastový obal

dávkování: 1-2 tablety 2-3krát denně, rozžvýkat. Nevhodné pro děti do 3 let.
složení: laktóza, koriandrová nať (coriandrum sativum L.) (16%), celulóza, škrob, protispékavé látky: E572 (magnesiumstearát)

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Užití: vnitřní

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.