Terranova Health Krásná pleť, vlasy i nehty

Komplex pro krásu + Křemík Komplex

Terranova Health Krásná pleť, vlasy i nehty

Komplex pro krásu + Křemík Komplex

Balíček Krásná pleť, vlasy i nehty obsahuje dva doplňky stravy, které jsou zcela bezlepkové a vhodné i pro vegany. Najdete v něm Křemík a Komplex pro krásu bohaté na minerály i vitaminy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Duopack Krásná pleť, vlasy i nehty obsahuje hned dva druhy kapslí, které jsou nabité účinnými látkami pro krásu. Dodají vám minerály i různé vitaminy, a to ve formě výborně vstřebatelných sloučenin. Jsou navíc vhodné i pro vegany a neobsahují lepek.

Kapsle Křemík komplex obsahují 150 mg křemíku získaného z bambusu. Nechybí v nich ani bylinné výtažky, které jsou získány šetrnou metodou, a sice sušením mrazem. Díky tomu si uchovávají vysoký podíl účinných látek. Kopřiva napomáhá k odvádění vody z organismu a přispívá k optimálnímu stavu pokožky. Rakytník pak příznivě ovlivňuje funkce imunitního systému.  V kapslích najdete i přesličku, která díky svým účinným látkám působí příznivě na pleť, vlasy i nehty a podporuje pružnost cév.

Komplex pro krásu v sobě kombinuje například kopřivu nebo rakytník. Obě bylinky jsou sušené mrazem, a díky tomu jsou bohatým zdrojem mnoha vitaminů a minerálních látek včetně železa. Kopřiva a rakytník spolu s gotu kolou působí příznivě na imunitu a celý kardiovaskulární systém. V kapslích je obsažena také borůvka, která působí příznivě na organismus při premenstruačním syndromu a v menopauze. Komplex pro krásu je navíc obohacený o organickou síru a zinek. Právě zinek je spolu s biotinem důležitý pro optimální pokožky, vlasů a nehtů.

Dávkování: Křemíku užívejte pouze 1 kapsli denně spolu s jídlem. Komplexu pak 1-2 kapsle.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Krásná pleť, vlasy i nehty obsahuje produkty:

Ostatní kategorie: Vlasy, Kůže

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way, BD21 3LN Keighley, West Yorkshire Velká Británie, tel: +44 (0)1535 611446, http://www.terranovahealth.com/

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Křemík komplex (obsah v 1 kapsli): Urtica Dioica (Nettle) Leaf 100 mg, Rosa Canina (Rose hips) 100 mg, Cucurbita Pepo (Pumpkin Seed) 100 mg, Equisetum Arvense (Horsetail Spring Shoot) 50 mg, Petroselinum crispum (Parsley) 50 mg, Silica (Bambusa Vulgaris Shoot Extract) 150 mg Komplex pro krásu (obsah ve 2 kapslích): Horsetail Spring Shoot (fresh freeze dried) 150 mg, Nettle Leaf (fresh freeze dried) 100 mg, Nettle Leaf (fresh freeze dried) 100 mg, Sea Buckthorn Berry/Leaf (fresh freeze dried) 50 mg, Bilberry Fruit (fresh freeze dried) 50 mg, Stabilized Rice Bran 50 mg, Raw Cacao Nib 25 mg, Pumpkin Seed 25 mg, Gotu Kola Leaf 25 mg , Burdock Root (fresh freeze dried) 25 mg, Watercress (fresh freeze dried) 25 mg, MSM (methylsulfonylmethane) 400 mg, Vitamin C (Calcium ascorbate, Magnesium ascorbate, Zinc ascorbate) 100 mg, Kyselina pantotenová (Calcium pantothenate) 20 mg, Larch Tree Arabinogalactan 5.5 mg , Zinek (Zinc ascorbate) 5 mg, Natural Beta Carotene 2 mg, Vitamin A (Retinyl palmitate) 375 ug, Biotin 100 ug

Konzistence: pevná

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, problematická pleť, vlasy a nehty

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?