Prohlédněte si vaše seznamy přání

Vitatrend Křemelina

Vitatrend Křemelina

Jemně mletý prášek ze schránek sladkovodních řas je nejen zdrojem křemíku a dalších minerálních látek, ale také pomáhá vyhlazovat a projasňovat pleť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Křemelina je unikátní, 100% přírodní produkt, který se získává ze schránek sladkovodních řas. Ty se následně rozemelou na jemný prášek. Křemelina Vitatrend vyniká svou čistotou, je vhodná pro vegetariány i vegany a představuje skvělý zdroj minerálních látek.

Křemelina se získává z rozsivek, což jsou jednobuněčné řasy. Najdeme v ní velké množství minerálních látek, a to zejména křemíku. Nechybí ale ani vápník, hořčík nebo třeba železo. Tyto prvky pozitivně ovlivňují řadu tělesných funkcí. Křemelina Vitatrend má podobu jemného prášku, který zajišťuje její pohodlné užívání. Jednoduše ji rozmícháte ve vodě či jiném nápoji, a můžete ji také využít při výrobě domácí kosmetiky, protože pomáhá vyhlazovat a projasňovat pleť.

Tip: Prášek můžete přimíchat i do doma vyrobené kosmetiky, například do pleťového a tělového peelingu či domácí zubní pasty.

Dávkování: 1-2 polévkové lžíce denně rozmíchejte v libovolné chladné tekutině. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 čajovou lžičku denně. Křemelina je nerozpustná a rychle se ve vodě usazuje, proto směs dobře promíchejte a ihned vypijte.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Vitatrend s.r.o., Hvozdenská 264 , 763 11, Zlín-Lužkovice, Česká republika , tel: 731 200 211

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Andrea 8. 8. 2019 17:32

Mamka (důchodkyně) si křemelinu chválí ohledně vyprazdňování. Jinak bohužel na vlasech změnu nepozoruje, ale na nehtech ano. Má již 3 balení a pije jí ráno rozmíchanou ve vodě.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?