Nobilis Tilia Lavandin 10 ml

Nobilis Tilia Lavandin 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Lavandin je čistá přírodní silice bez jakýchkoliv přidaných syntetických látek, díky čemuž je její účinek na tělo i mysl maximální. Vůně tohoto éterického oleje vás okouzlí svými uklidňujícími levandulovými tóny obohacenými o jemný kafrový nádech. Je více posilující, než levandule a má významnější efekt na fyzickou stránku organismu.

Lavandin je často využíván na záněty dýchacích cest a jeho použití je obzvláště vhodné v obdobích zvýšeného výskytu chřipky a nachlazení. Napomáhá podporovat pročišťování dýchacího traktu, rozpouštění hlenu a celkové uvolnění. Zároveň působí také proti kašli a dalším dýchacím obtížím.

Éterický olej Lavandin má vliv na svalový systém a působí spazmolyticky. Uvolňuje zatuhlé svalstvo a klouby, díky čemuž účinně pomáhá od bolestí. Podporuje krevní oběh a má vliv také na horečku. Lze jej využít také jako podpůrný přípravek v případě močopohlavních infekcí.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.

Litsea Cubeba 10 ml

Rostlinná silice Litsea Cubeba vás pohltí svou intenzivní citrusovou vůní, jež osvěží tělo i mysl. Má antidepresivní účinek a dodává energii. Zároveň ulevuje od bolestí hlavy a kloubů.