Nobilis Tilia Lavandin 10 ml

Nobilis Tilia Lavandin 10 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Éterický olej Lavandin má příznivý vliv na oblast dýchacích cest, podporuje jejich pročištění a působí proti kašli. Uvolňuje svalové napětí a má uklidňující účinky díky své relaxační vůni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Lavandin je čistá přírodní silice bez jakýchkoliv přidaných syntetických látek, díky čemuž je její účinek na tělo i mysl maximální. Vůně tohoto éterického oleje vás okouzlí svými uklidňujícími levandulovými tóny obohacenými o jemný kafrový nádech. Je více posilující, než levandule a má významnější efekt na fyzickou stránku organismu.

Lavandin je často využíván na záněty dýchacích cest a jeho použití je obzvláště vhodné v obdobích zvýšeného výskytu chřipky a nachlazení. Napomáhá podporovat pročišťování dýchacího traktu, rozpouštění hlenu a celkové uvolnění. Zároveň působí také proti kašli a dalším dýchacím obtížím.

Éterický olej Lavandin má vliv na svalový systém a působí spazmolyticky. Uvolňuje zatuhlé svalstvo a klouby, díky čemuž účinně pomáhá od bolestí. Podporuje krevní oběh a má vliv také na horečku. Lze jej využít také jako podpůrný přípravek v případě močopohlavních infekcí.

Zklidnění pro pokožku i duši

Éterický olej Lavandin je už dle názvu příbuzný levanduli. jeho vůně je však mírně odlišná, kromě bylinných tónů kombinuje také kafrové aroma. Jeho vůně je velice příjemná a působí na všechny vaše smysly. Účinně neutralizuje nepříjemný zápach a má zklidňující a regenerační účinky na tělo i mysl. Vůně lavandinu ihned vytvoří atmosféru harmonického a pohodového domova. 

Posílení pro váš organismus

Éterický olej Lavandin má intenzivní posilující účinky na tělo i mysl. Je jako stvořený pro relaxaci a pomůže vám vypnout a načerpat síly.Působí proti nadměrnému duševnímu či tělesnému vypětí, zklidní rozbouřenou mysl a revitalizuje vyčerpané tělo. Použití esence z lavandinu je vhodné i například při problémech s usínáním či při nadměrném stresu. 

Proti zánětům

Éterický olej z lavandinu má ale i další využití. Je přirozeně antiseptický, díky tomu se hodí nejen k dezinfekci vzduchu v místnostech, ale v ředěné formě také k lokálnímu ošetření drobných oděrek či poranění. Ihned zklidňuje podráždění, je vhodný pro péči o citlivou pokožku a podporuje hojení a regeneraci tkání. Zároveň ulevuje od bolestí a využijete jej i při migrénách. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 5 let věku a při epilepsii. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.