Nástroje Zdraví Maca extra bio

Nástroje Zdraví Maca extra bio

  • Bez DPH 339 Kč

Prášek z kořene Maca je bohatý na obsah esenciálních aminokyselin a minerálů. Ty stabilizují rovnováhu organismu, podporují sekreci enzymů a hormonů, působí pozitivně na reprodukční systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Prášek z kořene Maca Nástroje Zdraví je bohatý na vysoký obsah vitaminů, esenciálních aminokyselin a minerálů. Ty stabilizují rovnováhu organismu, podporují sekreci enzymů a hormonů, díky čemuž působí pozitivně na reprodukční systém.

Rostlinu Maca využívali pro její léčivé vlastnosti již starověcí Inkové. Maca totiž pozitivně ovlivňuje psychickou i fyzickou výkonnost a chrání celý organismus před civilizačními chorobami i před známkami předčasného stárnutí. Díky obsahu esenciálních kyselin podporuje Maca hormonální rovnováhu, zvyšuje sexuální apetit a pomáhá řešit lehké případy neplodnosti.

Kromě hormonální rovnováhy posilují obsažené látky imunitu, pomáhají zmírnit únavu a lépe se vyrovnat se stresovými situacemi. Maca také působí jako vhodný doplněk při léčbě akné, osteoporózy i menopauzy.

Dávkování: 1/2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Užívejte nejlépe dvakrát denně.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených maca kořenů

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?