Nástroje Zdraví Maca extra bio

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Skladem > 10 ks

Prášek z kořene Maca je bohatý na obsah esenciálních aminokyselin a minerálů. Snadno ho přimícháte do džusu nebo jím obohatíte snídaňovou kaši apod.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistě přírodní prášek z kořenů Maca má vysoký obsah vitaminů, esenciálních aminokyselin a minerálů. Rostlinu Maca, která je poměrně nenápadná a podobá se řeřiše, využívali pro její účinky již starověcí Inkové. Jemně mletý prášek snadno rozmícháte ve vodě nebo ho využijete jako přísadu do smoothie, ovesné kaše apod.

Prášek z kořenů Maca je bohatý na účinné látky. Maca, známá i jako peruánský ženšen, byla oblíbena již u starých Inků pro své výjimečné vlastnosti, mezi které patří především pozitivní vliv na hormonální systém a plodnost. Podporuje fyzické i duševní zdraví a celkovou vitalitu. Maca je rostlina, jenž roste takřka výhradně v peruánských Andách a zachovává si vysokou koncentraci účinných látek. Maca obsahuje zejména vitaminy C a E, které jsou silnými antioxidanty, a zároveň také vitaminy skupiny B.

Dávkování: 1/2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Užívejte nejlépe dvakrát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mužství, Vitalita

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?