Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Mimóza absolue 5 ml

Nobilis Tilia Mimóza absolue 5 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
304
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Intenzivní aroma absolue z mimózy přináší dlouhodobou duševní harmonizaci a zmírnění pocitů psychické tenze. Mimóza je skvělým přírodním antidepresivem a potlačuje únavu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Mimóza absolue je čistá rostlinná silice s významnými účinky na mnoho oblastí lidského organismu. Vůně mimózy je velice výrazná a v prvních momentech se může zdát až nepříjemná, čím více se však absolue naředí, tím jemnější a lahodnější tóny z ní vystupují. Mimóza má svěží květinové aroma se sladkými tóny, jenž vás zcela pohltí.

Tento koncentrovaný přípravek má blahodárný efekt na psychiku. Napomáhá uklidňovat a zmírňuje nadměrné psychické vypětí. Je vhodným pomocníkem v obdobích zvýšeného stresu či pocitů duševní tenze. Mimóza je proslulým přírodním antidepresivem a dlouhodobě zlepšuje náladu.

Díky harmonizujícím účinkům na psychickou stránku organismu pomáhá zvýšit kvalitu spánku a zlepšuje schopnost koncentrace. Osvěžuje mysl a odstraňuje známky únavy. Potlačuje pocity melancholie a přináší vaší duši rovnováhu.

Použití: Tento esenciální olej je určený pro parfemaci domácí kosmetiky, výrobu domácích parfémů a do masážních směsí a do aroma lampy.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné, kojící ženy a děti do deseti let věku.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu (6)

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: